Redmi Note 11 shows up with MediaTek Dimensity 920, manufacturer announces 120 watt fast charging

تیزر Redmi Note 11

اخبار بیشتری در مورد Redmi Note 11 آینده وجود دارد. تا کنون احتمال می رود که ۳ مدل وجود داشته باشد ، Redmi Note 11 ، Redmi Note 11 Pro و Redmi Note 11 Pro +. مدل “معمولی” اکنون در Geekbench ظاهر شده است ، سازنده در حال حاضر ۱۲۰ وات شارژ سریع را اعلام کرده است.

دو دستگاه شیائومی با شماره مدل ۲۱۰۹۱۱۱۶C و ۲۱۰۹۱۱۱۶UC امروز در پایگاه داده Geekbench ظاهر شدند. هر دو مدل می توانند متعلق به سری Redmi Note 11 باشند. فهرست Geekbench هر دو مدل نشان می دهد که آنها از یک چیپست Dimensity 920 یکسان از MediaTek استفاده می کنند.

مدل ها دارای نام رمز Pissarro و PissaroPro هستند. این دو دستگاه احتمالاً متعلق به سری Redmi Note 11 هستند و باید Redmi Note 11 و Redmi Note 11 Pro باشند. ورودی همچنین نشان می دهد که یک پردازنده گرافیکی Mali-G68 MC4 نیز روی آن نصب خواهد شد. ۸ گیگابایت رم و اندروید ۱۱ نیز گنجانده شده است.

Redmi Note 11-Reihe 120W Fast-Charging
منبع: ردمی

ردمی سری تلفن های هوشمند Redmi Note 11 را در چین در ۲۸ اکتبر معرفی می کند . طبق معمول ، این شرکت قبل از اعلام رسمی ، ویژگی های اصلی خانواده Note 11 را مورد تمسخر قرار داد. یک تیزر جدید نشان می دهد که سری Note از Redmi برای اولین بار عملکرد شارژ سریع ۱۲۰ وات را ارائه می دهد.

تا کنون ، شیائومی تنها ۱۲۰ وات شارژ برای دستگاه های شاخص ارائه کرده است. انتظار می رود عملکرد شارژ سریع ۱۲۰ واتی فقط برای Redmi Note 11 Pro +در دسترس باشد. Redmi Note 11 و Redmi Note 11 Pro می توانند با ۶۷ وات شارژ شوند.

منابع):
MySmartPrice | توییتر

Redmi Note 11 با MediaTek Dimensity 920 نشان می دهد ، سازنده از شارژ سریع ۱۲۰ وات خبر می دهد اولین بار در وبلاگ xiaomist ظاهر شد .

اشکال وب از http://feeds.feedburner.com/~r/xiaomistsBlog/~4/qE5DxqdkaZ8

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *