Rebirth of an Apple cult product: Currently sold out

Rebirth of an Apple cult product: Currently sold out

بسیاری از طرفداران اپل تا به امروز دلتنگ آن‌ها هستند: جوراب‌های نمادین اپل برای iPod – ایده‌ای کاربردی و ایده‌آل برای هدیه برای سال‌های آینده. لباس بافتنی نمادین اکنون احیای شگفت انگیزی را جشن می گیرد.

تولد دوباره «جوراب‌های آی‌پاد» مستقیماً از سوی اپل نیست، بلکه از تولیدکننده لوازم جانبی Native Union است. جوراب های جدید همچنین برای آی پاد یا آیفون در نظر گرفته نشده اند. همانطور که از نام آن پیداست، ” AirPods Beanies” برای محافظت از هدفون های اپل و شاید “گرم کردن” آنها در نظر گرفته شده است (منبع: Native Union).

ایرپادهای اپل جوراب می گیرند

مانند جوراب های اصلی اپل، لوبیاهای جدید در دو رنگ بافته می شوند. مطابقت با طرح فعلی اپل در رنگ های پاستلی. با قیمت ۱۹٫۹۹ یورو، ما چهار جوراب نمادین را دریافت می کنیم – هر کدام در رنگ های Glacier، Peach، Indigo و Sage. آنها هر کیس شارژی را برای ایرپادهای مختلف از جمله AirPods 3 جدید می گیرند.

عجله برای این محصول نسبتاً پیش پا افتاده بسیار زیاد است. در حال حاضر آنها دوباره فروخته شده اند. اما این امید وجود دارد، سازنده در وب سایت خود می نویسد:

“به دلیل تقاضای بسیار زیاد، AirPods Beanies در حال حاضر موجود نیست. ما در تلاش هستیم تا در ۲۴ تا ۴۸ ساعت آینده موجودی بیشتری داشته باشیم. از شکیبایی شما متشکریم!”

سازندگان به یک ضربه واقعی دست می یابند. این به سختی تعجب آور است، زیرا جوراب ها به طرز شگفت انگیزی برای هدیه درست قبل از کریسمس مناسب هستند. اپل نیز اخیراً یک نوک هدیه نسبتاً غیرمعمول را با “پارچه پولیش” خود عرضه کرده است، اما ماه هاست که فروخته شده است.

جوراب آی پاد: نگاهی به گذشته

از دقیقه ۴:۳۰ در ویدیو جالب می شود، سپس می بینیم که چگونه استیو جابز بنیانگذار اپل از جوراب های نمادین آیپاد رونمایی می کند:

برای ترم‌های جوان‌تر: جوراب‌های آی‌پاد چه چیز دیگری بودند؟ استیو جابز با نوعی کنایه از خود، کیس های مخصوص آی پاد را در سال ۲۰۰۴ در یکی از سخنرانی های اصلی ارائه کرد. هرکسی که به یک شوخی کوتاه مدت اعتقاد داشت بهتر آموزش می دید. شما می توانید آنها را تا سال ۲۰۱۲ بخرید و البته آنها را نیز هدیه دهید. سپس متأسفانه تمام شد و فصل بسیار ویژه محصول اپل به پایان رسید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *