PS5 (Digital Edition) + 2nd controller: The popular offer from o2 is back

PS5 (Digital Edition) + 2nd controller: The popular offer from o2 is back

آیا به دنبال یک پلی استیشن ۵ به عنوان هدیه کریسمس هستید؟ پس اکنون شما خوش شانس هستید: کنسول مورد علاقه در o2 برای مدت طولانی فروخته شد، اکنون بالاخره دوباره منابع وجود دارد، اما فقط تا زمانی که موجودی موجود باشد. ما محاسبه کردیم و فاش کردیم که آیا این پیشنهاد ارزشش را دارد یا خیر.

پلی استیشن ۵ نسخه دیجیتال + دسته دوم + تعرفه ۲۰ گیگابایت تلفن همراه در o2

پلی استیشن ۵ نه تنها با تعرفه «Free M» دوباره در o2 در دسترس است، بلکه ارزان‌تر هم شده است! اکنون PS5 Digital Edition به علاوه دومین کنترلر را با نرخ ثابت Allnet و SMS با ۲۰ گیگابایت ۵G / LTE (300 مگابیت بر ثانیه) با ۳۹٫۹۹ یورو در ماه دریافت می‌کنید. کنسول های PS5 فقط در تعداد محدود موجود هستند.

جزئیات تعرفه “o2 Free M” در یک نگاه

شبکه: o2 20 گیگابایت LTE / حجم داده ۵G (حداکثر ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه) رومینگ اتحادیه اروپا با نرخ ثابت Allnet و پیامک شامل حداقل مدت ۲۴ ماه، ۳ ماه اخطار

بسته کنسول همچنین با ۵ یورو بیشتر در ماه با “o2 Free M Boost ” و ۴۰ گیگابایت حجم داده LTE / 5G و همچنین گزینه استفاده از تعرفه در چندین دستگاه به طور همزمان (“گزینه اتصال”) در دسترس است. .

با این حال، توجه داشته باشید که این پیشنهاد دفعه قبل خیلی سریع فروخته شد . کنسول NextGen هنوز در سایر خرده فروشان موجود نیست، در دسترس بودن فعلی را اینجا بررسی کنید:

نحوه مقایسه PS5 با Xbox Series X را می توانید در این ویدیو ببینید:

PS5 در بسته تعرفه: این هزینه ها در انتظار شماست

مثال محاسبه زیر برای مدت ۲۴ ماهه با تعرفه “o2 Free M” اعمال می شود:

پرداخت یکباره برای PS5: 1 یورو کارمزد پایه ماهانه برای تعرفه o2 با ۲۰ گیگابایت: ۲۴ × ۳۹٫۹۹ یورو هزینه اتصال یکباره : ۳۹٫۹۹ یورو هزینه حمل و نقل: ۴٫۹۹ یورو کل هزینه ها در مدت قرارداد ۲۴ ماهه: ۱۰۰۴٫۷۴ یورو

PS5 با قرارداد O2 Free-M: آیا پیشنهاد ارزشش را دارد؟

بیایید ماشین حساب را بیرون بیاوریم: نسخه دیجیتال PS5 399.99 یورو قیمت دارد – حداقل در تئوری، زیرا در حال حاضر در همه جا فروخته شده است. کنترلر دوم در حال حاضر حداقل حدود ۶۰ یورو قیمت دارد. اگر این مقادیر را از کل هزینه ها در یک دوره قرارداد ۲۴ ماهه کم کنید، دقیقاً ۵۴۵٫۷۵ یورو برای تعرفه باقی می ماند. این مبلغ معادل ۲۲٫۷۴ یورو در ماه برای یک نرخ ثابت Allnet و پیامک با حجم داده ۲۰ گیگابایتی LTE / 5G است. قیمت عادی برای تعرفه “o2 Free M” 29.99 یورو در ماه است – بنابراین از این منظر معامله خوبی است.

در هر صورت فراموش نکنید که به موقع لغو کنید. اگر این کار را نکنید، قرارداد به طور خودکار برای یک سال دیگر تمدید می شود. با این حال، هزینه پایه از ۲۵ ماه به ۲۹٫۹۹ یورو (M رایگان) یا ۳۴٫۹۹ یورو (افزایش M رایگان) کاهش می یابد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *