Post & DHL: Because of these functions, the app belongs on your smartphone

Post & DHL: Because of these functions, the app belongs on your smartphone

از زمان راه‌اندازی مجدد برنامه از پست و DHL، برنامه چندین عملکرد را به دست آورده است. خرید مستقیم تمبر روی گوشی هوشمند و استفاده فوری از آنها مشکلی ندارد. با این حال، برخی از عملکردهای نسبتاً ناشناخته وجود دارد که با آنها “Post & DHL” حتی کاربردی تر می شود – و به زودی حتی ضروری می شود.

هرکسی که از برنامه Post & DHL استفاده می‌کند، از مزایای آن آگاه است: امروزه، بسیاری از مردم وقتی دوباره به تمبر نیاز دارند، دیگر عرضه اجباری تمبر را ندارند. این اپلیکیشن با خرید آنلاین و کد عددی مشکل را حل می کند. هر کسی که مجبور است نامه ای کمیاب اما مهم را به سرعت ارسال کند، همه چیزهایی را که نیاز دارد، دارد.

پست و DHL: کمکی عملی روزمره به لطف واردات کتاب آدرس و شرکت.

اما اپلیکیشن Deutsche Post و DHL به جز تمبر موبایل چه کاری می تواند انجام دهد؟ اول از همه: آنچه با حروف کار می کند برای بسته ها نیز کار می کند. برچسب بسته دیجیتالی را نمی توان به سادگی با استفاده از یک کد به خود بسته منتقل کرد، اما اگر فقط کد QR را هنگام ارسال پست نشان دهید، در هزینه کاغذ و چاپ صرفه جویی می کنید. البته می توانید به سادگی آن را در خانه چاپ کنید. اگر نمی‌خواهید یا نمی‌توانید به شعبه بروید، می‌توانید تاریخ تحویل محموله خود را نیز در برنامه رزرو کنید (منبع: DHL).

برخی از کاربردی ترین عملکردها فقط برای مشتریان ثبت نام شده DHL در دسترس هستند: به عنوان مثال ، می توانید مخاطبین خود را از دفترچه آدرس محلی تلفن هوشمند خود، از جمله آدرس ها، مستقیماً به حساب مشتری وارد کنید و از وارد کردن مجدد آدرس هایی که اغلب در آینده استفاده می شود. ثبت نام به عنوان مشتری DHL رایگان است.

۱۰ محموله یکپارچه برای همه مشتریان، که می توانند در تاریخچه برنامه ذخیره، مدیریت و ردیابی شوند، برای مشتریان ثبت نام شده به ۱۰۰ افزایش یافته است. همچنین کدهای دریافت و اعلان های فشاری در مورد وضعیت حمل و نقل وجود دارد . همچنین می توانید این را مستقیماً از برنامه فوروارد کنید.

برنامه DHL به زودی ضروری می شود: ایستگاه های بسته بندی مجبور می شوند

Post & DHL به زودی عملکرد جدیدی را برای بسیاری از کاربران برنامه و مشتریان بسته DHL ضروری می کند. زیرا این برنامه برای سفارش به ایستگاه های بسته بندی محبوب اجباری است. بسته ها را می توان با استفاده از یک کد QR در برنامه برداشت. در حال حاضر یک مرحله انتقالی در حال انجام است که طی آن کد دریافتی که از طریق ایمیل ارسال شده است، مانند قبل، همچنان معتبر است. DHL نقطه ای را اعلام نکرده است که در آن برنامه اجباری بر همه مشتریان تأثیر می گذارد. استفاده اجباری از برنامه بدون بحث نیست.

در آلمان، DHL با رقابت بیشتری روبرو است، ما برخی از بزرگترین خدمات بسته را در این ویدئو مقایسه کرده ایم :

اگر اغلب از Packstations استفاده می‌کنید، می‌توانید مکان‌های آنها را مستقیماً در برنامه نیز مشاهده کنید. این همچنین در مورد صندوق‌های پستی، دفاتر پست یا فروشگاه‌های DHL، از جمله ساعات بازگشایی، صدق می‌کند. Packstations همچنین اطلاعاتی در مورد حجم کاری فعلی ارائه می دهند ، یعنی اینکه آیا اسلات های رایگان در دسترس هستند یا خیر.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *