Pixel 6 in the hands-on video: This is what the new Google mobile phone does

Pixel 6 in the hands-on video: This is what the new Google mobile phone does

با پیکسل ۶، عصر جدیدی برای گوگل آغاز می شود. تلفن همراه اندروید ۱۲ برای اولین بار دارای پردازنده گوگل خود است که بسیاری از عملکردهای نرم افزاری جالب را به صورت سفارشی پشتیبانی می کند. می توانید در ویدیوی عملی متوجه شوید که ما در مورد پیکسل ۶ چه فکر می کنیم.

پیکسل ۶: قلمرو جدید در طراحی و سخت افزار

نسل ششم گوشی‌های پیکسل می‌تواند برای گوگل مهم‌ترین باشد. برخلاف پیشینیان خود، تصمیمی علیه سازش در بسیاری از زمینه ها و به نفع استانداردهای بالاتر گرفته شد. این به ویژه در مورد پردازنده واضح است، زیرا Tensor اولین SoC اختصاصی پیکسل ۶ است. در ویدیو می توانید ببینید که این پردازنده چه توانایی هایی دارد.

گوگل از نظر طراحی نیز در حال پیشرفت است. پیکسل ۶ را می توان حتی از فاصله دور نیز به همین شکل تشخیص داد. این به دلیل پشتی خاص است که با یک “قوز دوربین” مانند Vizor توجه را به خود جلب می کند. پیکسل ۶ علاوه بر دوربین اصلی (۵۰ مگاپیکسل)، زاویه فوق عریض (۱۲ مگاپیکسل) نیز دارد. فقط نسخه پرو گوشی هوشمند هنوز دارای لنز تله فوتو با رزولوشن ۴۸ مگاپیکسل (برای آزمایش) است.

تفاوت‌های واضحی را می‌توان در دوربین سلفی نیز مشاهده کرد که حداکثر ۸ مگاپیکسل در پیکسل ۶ و ۱۱.۱ مگاپیکسل در پیکسل ۶ پرو را امکان‌پذیر می‌کند. ویدیوهای ۴K Seflie نیز برای مدل Pro رزرو شده است.

پیکسل ۶ جمع و جور و سبک نیست. در مقابل، نسخه استاندارد ۲۰۷ گرم وزن دارد. صفحه نمایش ۶٫۴ اینچی پیکسل ۶ نرخ تازه سازی ۹۰ هرتز را ارائه می دهد. اگر بیشتر می خواهید، باید به نسخه Pro متوسل شوید. تا ۱۲۰ هرتز به صورت متغیر در اینجا موجود است.

گوگل پیکسل ۶ با اندروید ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵

پیکسل ۶ به اندروید ۱۲ مجهز شده است. گوگل قول به روز رسانی سیستم عامل را برای سه سال می دهد، بنابراین آخرین نسخه باید اندروید ۱۵ در سال ۲۰۲۴ باشد. گوگل مایل است به روز رسانی های امنیتی را در مدت پنج سال ارائه دهد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *