Palm is back – but not with a smartphone

Palm is back - but not with a smartphone

سال هاست که هیچ کس از پالم خبری نداشته است. تولید کننده افسانه ای تلفن همراه که طراحی های نمادینی مانند Palm Pre یا سیستم عامل webOS را مدیون او هستیم، به طرز شگفت انگیزی بازگشته است. نه با گوشی هوشمند، بلکه با Palm Buds Pro – و آنقدرها هم بد نیستند.

Palm Buds Pro: هدفون بی سیم با ANC با قیمتی جذاب

هرکسی که چند سالی است گوشی هوشمند نداشته باشد، مطمئناً پالم را به یاد خواهد آورد. مانند نوکیا و موتورولا، این شرکت به خاطر تلفن های صفحه کلید و تمرکزش بر مشتریان تجاری شهرت جهانی داشت – تا زمانی که آیفون به وجود آمد. سپس همه چیز را کنار هم گذاشت و پالم نتوانست بلند شود. این برند فروخته شده و دیگر مثل قبل نیست. برای نوکیا و موتورولا مشابه بود. به همین دلیل اگر بخواهید با یک محصول جدید امتیاز کسب کنید اصلا بد نیست.

باور کنید یا نه، بازار هدفون های بی سیم میلیاردها دلار ارزش دارد. همه دوست دارند در آنجا فعال باشند و یک تکه کیک داشته باشند. اچ تی سی اولین بار امروز هدفون های ANC را معرفی کرد و اکنون پالم از هیچ جایی دنبال می کند. Palm Buds Pro هدفون های بسیار خوبی با شکل خاصی هستند که از حذف فعال نویز پشتیبانی می کنند. با فعال بودن ANC، هدفون ۴٫۵ ساعت دوام می آورد ، بدون آن حداقل ۵٫۵ ساعت است. حداکثر زمان کار ۲۴ ساعت از طریق کیس شارژ امکان پذیر است، زیرا دارای یک باتری داخلی است که می تواند برای چندین بار شارژ استفاده شود. همچنین در برابر پاشش آب با IPX4 محافظت می شوند.

از نظر قیمت، Palm Buds Pro در صورت پیش‌سفارش، قیمت نسبتاً جذابی دارد و ۹۹ دلار آمریکا است (به Palm مراجعه کنید). بعداً قیمت به ۱۲۹ دلار افزایش یافت. با این حال، تا کنون امکان سفارش این هدفون از آلمان وجود ندارد.

در این ویدیو می توانید نگاه دقیق تری به Palm Buds Pro بیندازید:

Palm Buds Pro فقط یک محصول بی نام است؟

یک کشف جالب در TheVerge انجام شده است. Palm Buds Pro باید یک محصول بی نام باشد. در آمازون می‌توانید هدفون‌هایی از چین را با طراحی مشابه اما بدون آرم پالم به قیمت ۴۰ دلار پیدا کنید. از نظر فنی، Palm Buds Pro باید به طور قابل توجهی متفاوت باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *