o2 cancels extra savings: If you want to stream, you have to pay

o2 cancels extra savings: If you want to stream, you have to pay

دیگر خبری از جریان رایگان نیست ، o2 پیشنهاد اضافی جذاب Select & Stream را برای تعرفه های تلفن همراه متوقف می کند. صرفه جویی در هزینه های Netflix یا فشار دادن قیمت بلیط Sky دیگر به این شکل کار نمی کند.

o2 گزینه پخش را لغو می کند: بسیاری از تعرفه های تلفن همراه تحت تأثیر قرار می گیرند

برای بسیاری از مشتریان تلفن همراه ، o2 به عنوان بخشی از یک پیشنهاد ویژه چند ماه است که یک پیشنهاد اضافی جذاب دارد: از طریق Select & Stream اشتراک سالیانه دلخواه شما با تعرفه های انتخاب شده از Netflix ، Sky Ticket یا o2 شخصی شما وجود داشت. تلویزیون. این در حال حاضر به پایان رسیده است ، اپراتور تلفن همراه این پیشنهاد را به پایان رسانده است.

مشتریان جدید می توانند گزینه اضافی o2 Select & Stream را در تعرفه های o2 Free M Boost ، L Boost ، Unlimited Smart و Unlimited Max و همچنین تعرفه های شبکه ثابت my Home M (فقط Homespot) و L ، XL و XXL رزرو کنند. و همچنین با تمدید قرارداد.

در این بین ، Sky Ticket و Netflix دیگر نمی توانند در ترکیب با تعرفه ها انتخاب شوند (منبع: o2). علاقمندان همچنان می توانند تلویزیون o2 رزرو کنند ، اما در حال حاضر با هزینه اضافی ماهانه ۴٫۹۹ یورو یا ۹٫۹۹ یورو. این امکان وجود دارد که بخواهید پیشنهاد جریان خود را از این طریق تقویت کنید .

تنها چیزی که نیاز دارید یک تلفن هوشمند ارزان قیمت است تا بتوانید با تعرفه تلفن همراه همراه شوید؟ در ویدیو می توانید نمای کلی آن را بیابید:

Select & Stream جایگزین چه چیزی می شود؟

هرکسی که این پیشنهاد را در دوره تبلیغاتی رزرو کرده است ، نباید از چیزی بترسد. اشتراک یک ساله حفظ می شود. هنوز مشخص نیست که آیا یک کمپین تعرفه ای دیگر به عنوان جانشین وجود خواهد داشت یا خیر و این ممکن است چگونه باشد.

ما فرض می کنیم که چیز جدیدی وجود خواهد داشت ، زیرا گزینه پخش یک امتیاز بزرگ برای تعرفه های تلفن همراه تحت تاثیر o2 بود. این رقابت همچنین پیشنهادات ترکیبی قابل مقایسه ای را بارها و بارها ارائه می دهد. به عنوان مثال ، دیزنی پلاس از طریق تعرفه های Telekom's Magenta فروخته می شود. O2 نمی خواهد در دراز مدت بدون مشارکت جاری بماند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *