Not Samsung or Xiaomi: The most powerful Android smartphone is a surprise

Not Samsung or Xiaomi: The most powerful Android smartphone is a surprise

یک برنده جدید در رقابت برای تاج موفقیت در دنیای اندروید وجود دارد. اما هرکسی که به گوشی هوشمند سامسونگ یا شیائومی فکر می کند در اشتباه است. قوی ترین گوشی هوشمند اندرویدی از سازنده ای می آید که افراد کمی در رادار خود دارند.

به هر حال دیگر نمی‌توان خیار واقعی را در میان گوشی‌های هوشمند برتر فعلی بخش اندروید یافت – فرقی نمی‌کند از شیائومی، سامسونگ یا تولیدکننده دیگری آمده باشند. اما کدام گوشی هوشمند اندرویدی قدرتمندترین است؟ تست Geekbench در حال حاضر یک نتیجه شگفت آور تحویل داده است.

Surface Duo 2 قدرتمندترین گوشی هوشمند اندرویدی است

در رتبه اول Surface Duo 2 جدید مایکروسافت قرار دارد (منبع: Geekbench). افراد بسیار کمی انتظار این گوشی هوشمند را داشتند. در تست تک هسته ای، تلفن همراه مایکروسافت ۱۰۵۱ امتیاز کسب کرد که تقریباً ۱۰۰ امتیاز بیشتر از رتبه دوم سامسونگ گلکسی اس ۲۱ پلاس است. اسنپدراگون ۸۸۸ کوالکام با نرخ کلاک ۱٫۸ گیگاهرتز در هر دو دستگاه تست کار می کند.

هنوز مشخص نیست که چرا Surface Duo 2 همچنان سامسونگ Galaxy S21 Plus را شکست می دهد. ممکن است مایکروسافت نرم‌افزار را بهتر با سخت‌افزار تطبیق داده باشد یا به دلیل نرخ تازه‌سازی بالاتر ۱۲۰ هرتز است که SoC موجود در گوشی هوشمند سامسونگ باید سوخت آن را تامین کند. Surface Duo تنها دارای صفحه نمایش ۹۰ هرتز است.

هنگام مقایسه عملکرد چند هسته ای، Surface Duo 2 با ۳۳۱۷ امتیاز در Geekbench درست در جلو قرار دارد. مدال نقره ایسوس ROG Phone 3 با ۳۲۳۵ امتیاز و پس از آن شیائومی پوکو F2 پرو با ۳۲۱۹ امتیاز قرار گرفت.

چه چیزی Surface Duo را بسیار خاص می کند؟ در ویدیو ما آن را نشان می دهیم:

Surface Duo 2 در آزمایش‌کننده‌ها از کار می‌افتد

رتبه اول در Geekbench باید مومیایی برای روح مایکروسافت باشد، زیرا Surface Duo 2 در اولین گزارش های آزمایشی رقم خوبی نداشت. در مقایسه با نسل قبلی خود، گام‌هایی در مسیر درست مورد ستایش قرار گرفت، اما تلفن همراه نوآورانه مایکروسافت با نمایشگر دوگانه همچنان از نرم‌افزار ناسازگار و باگ رنج می‌برد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *