New Xiaomi High Temperature Mop: 3 in 1!

ما اخیراً در مورد جاروبرقی جدید روبات Mijia Pro صحبت کردیم . و برای تکمیل نظافت در خانه ، شیائومی دستمال جدید ۳ در ۱ خود را با ویژگی های باورنکردنی روانه بازار کرده است.

Fregadora de pisos inalámbrica de alta temperatura Xiaomi Mijia |  Fregona lavapavimenti

ویژگی های Mijia طبقه بالا بی سیم اسکرابر

این دستمال جدید بی سیم و دمای بالا برای کفها نه تنها به ما کمک می کند که کف را درخشان نگه داریم ، بلکه به ما اجازه می دهد تا خشک شویم و جاروبرقی بکشیم . همانطور که گفتیم ، ما در مورد ۳ عملکرد در یک ابزار واحد صحبت می کنیم.

علاوه بر این ، در این پاک کننده Mijia یک دسته ارگونومیک و همچنین دو چرخ کوچک اما کاملاً کاربردی در پایین پیدا می کنیم . و همانطور که در عنوان این پست اشاره کردیم ، یکی از جذاب ترین ویژگی های آن ، بدون شک ، شستشو در دمای بالا است .

و این این است که دارای یک ظرف در داخل است ، که در آن می توان آب را تا ۵۵ درجه گرم کرد. که تمیز کردن عمیق را تسهیل می کند . همانطور که می بینیم ، این یک ابزار ایده آل برای حداکثر بهداشت در خانه است.

اسکرابر کف بی سیم شیائومی Mijia با دمای بالا | پاک کننده Lavapavimenti

  • این پارچه فشار قوی در پارک بسیار توصیه می شود ، اگرچه می توان از آن در انواع طبقات استفاده کرد .

فیلم عملیات پاکسازی فشار قوی شیائومی

قیمت و در دسترس بودن جاروبرقی Mijia Mop

قیمت این دستمال جدید Xiomi Mijia 2999 یوان است که با نرخ ارز فعلی کمی بیش از ۴۰۰ یورو خواهد بود. در حال حاضر ، در مورد در دسترس بودن آن ، فقط مشخص است که از ۲۰ اکتبر ، در قلمرو چین به فروش رسیده است. ، اگرچه در حال حاضر ما فروشگاه هایی را پیدا نکرده ایم که آن را در خارج ارائه می دهند.

هنگامی که بهترین قیمت را برای این پاک کننده جدید پیدا کردیم ، این مقاله را به روز می کنیم.

اسکرابر کف بی سیم شیائومی Mijia با دمای بالا | پاک کننده Lavapavimenti

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *