New MacBook Pro: Apple built my dream notebook (I won t buy it)

New MacBook Pro: Apple built my dream notebook (I won t buy it)

با مک بوک پرو جدید ، اپل چیزی کمتر از نوت بوک رویایی من ساخته است. با این وجود ، من کارت اعتباری را در کیف پول خود می گذارم و از خرید منصرف می شوم. و این فقط به دلیل قیمت نیست. نظری از Kaan Gürayer.

در واقع ، مدیرعامل اپل ، تیم کوک ، باید دوشنبه گذشته سخنرانی اصلی خود را با “متأسفیم” آغاز کرده بود. زیرا مک بوک های پرو جدید اپل یک چیز بیش از هر چیز دیگری هستند: یک جبران عالی. بنادر رنگ آمیزی شده بازگشت خود را جشن گرفتند و نوار لمسی ، مورد نفرت بسیاری از کاربران MacBook ، در گورستان فناوری به پایان رسید.

اپل سرانجام به مک بوک پرو یک صفحه نمایش مینی LED هدیه داد

رفع اشتباهات در گذشته همه چیز نبود: با قدرتمند M1 Pro و M1 Max ، اپل پایه و اساس قرار گرفتن در رده بالای عملکرد در سالهای آینده را پایه ریزی کرد. همچنین یک طراحی مجدد (اندک) و البته نمایشگرهای MiniLED با ProMotion وجود دارد – در نهایت! پس از iPad و iPhone ، صاحبان MacBook Pro هم اکنون می توانند نرخ تازه سازی یکنواخت کره ای ۱۲۰ هرتز را تجربه کنند. من سالها منتظر این بودم – بدون شوخی – سالهاست.

چرا من مک بوک پرو جدید را نخریدم؟

با وجود پیشرفت های مختلف ، من MacBook Pro را نخرید. سه دلیل من را از خرید باز می دارد:

وزن : MacBook Pro بسیار رشد کرده است. مدل ۱۴ در حال حاضر ۱٫۶ کیلوگرم وزن دارد. در مقایسه با مک بوک ایر من ، این مقدار بیش از ۳۰۰ گرم بیشتر است. سه تکه شکلات! یا آیفون ۱۳ پرو مکس با قاب در اطراف آن. این امتیاز در حین حرکت قابل توجه است و این برای من یک نوت بوک بسیار زیاد است. قیمت : مطمئناً کاربران اپل به قیمت های بالا عادت کرده اند. اما حتی “ارزان ترین” مدل پایه در حال حاضر ۲،۲۴۹ یورو قیمت دارد. اگر محدودیتی نمی دانید ، می توانید MacBook Pro 16 اینچی را با تمام ارتقاء RAM و SSD تا ۷۰۰۰ یورو خراب کنید. این برای من کمی گران است هدف شخصی : من هیچکدام از “چیزهای خوب” جدیدی را که مک بوک پرو ۲۰۲۱ در زندگی روزمره به ارمغان می آورد ، نخواهم داشت. در بیشتر مواقع مک بوک من روی مانیتور خارجی آویزان است ، من چیزی از صفحه نمایش MiniLED با ProMotion متوجه نمی شوم. من با یک صفحه کلید خارجی کار می کنم ، از حذف نوار لمسی سود نمی برم. و اکنون من دانگل به اندازه کافی در کشوها دارم ، بنابراین از بازگشت اتصالات چیزی نخواهم داشت. البته این تقصیر اپل نیست ، اما شرایط را تغییر نمی دهد.

آنچه که MacBook Pro جدید را بسیار خاص می کند در ویدیو نشان داده شده است:

من منتظر iMac جدید هستم

برای من ، مک بوک پرو جدید – هرچقدر هم که عالی باشد – متأسفانه هیچ چیز نیست. اما به هر حال ، یک iMac جدید ۲۷ اینچی شامل یک صفحه نمایش مینی LED و ProMotion باید به زودی عرضه شود. سپس من خیلی دوست دارم پولم را به اپل بدهم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *