New iMac in spring: this feature is finally becoming a reality

New iMac in spring: this feature is finally becoming a reality

از بهار ، دنیای اپل منتظر یک iMac جدیدتر و بزرگتر با تراشه اپل بود. همانطور که مشهور است ، مدل فعلی فقط یک صفحه نمایش ۲۴ اینچی ارائه می دهد. در حال حاضر ما متوجه می شویم: ما iMac را در “XL” در بهار و همراه آن یک ویژگی مورد انتظار را دریافت خواهیم کرد.

در بهار ، اپل یک iMac کاملاً جدید با تراشه M1 ارائه داد ، اما جانشین iMac فعلی را با صفحه نمایش ۲۷ اینچی “فراموش کرد”. به روز نشده است و هنوز باید با تراشه اینتل راضی بود. بنابراین تا کی باید منتظر یک iMac بزرگتر باشیم؟

iMac با صفحه نمایش مینی LED 27 اینچی: در بهار با ۱۲۰ هرتز

به گفته اپل و روس یانگ ، متخصص صفحه نمایش ، متأسفانه امسال هیچ نتیجه ای حاصل نخواهد شد. از سوی دیگر ، می توانیم در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ انتظار یک iMac جدید با صفحه نمایش ۲۷ اینچی را داشته باشیم (منبع: راس یانگ از طریق MacRumors). Ergo: بنابراین ممکن است زمانی بین ژانویه تا مارس سال آینده اجرا شود. اما این همه ماجرا نیست ، کارشناس در مورد صفحه نمایش اطلاعات بیشتری دارد.

گفته می شود که صفحه نمایش دارای نور پس زمینه مینی LED است و بنابراین قرار است توسط اپل به عنوان یک صفحه نمایش XDR ، معادل نمونه گران قیمت Pro Display XDR به بازار عرضه شود. به همین ترتیب ، به گفته یانگ ، صفحه نمایش iMac “XL” باید از ProMotion پشتیبانی کند و بنابراین نرخ تازه سازی متغیر صفحه را بین ۲۴ تا ۱۲۰ هرتز ارائه می دهد . MacBook Pro جدید آخرین بار چنین ویژگی را در سال ۲۰۲۱ دریافت کرده است. همچنین از iPad Pro و اخیراً از iPhone 13 Pro نیز شناخته شده است.

تا کنون ، iMac فعلی فقط با صفحه نمایش ۲۴ اینچی در دسترس است – در ویدیو قابل مشاهده است :

بعداً یک مانیتور اپل اضافه می شود

در اصل راس از یک صفحه نمایش خارجی با ویژگی های ذکر شده نام برد ، اما بعداً مجبور شد خودش را اصلاح کند. در نتیجه ، منظور از iMac جدید بود ، اما یک صفحه قابل مقایسه از اپل می تواند بعداً ظاهر شود . جزئیات بیشتر فنی نه iMac با صفحه نمایش ۲۷ اینچی مشخص نیست ، بنابراین می توان حدس هایی زد ، به ویژه در مورد انتخاب پردازنده اپل و وضوح صفحه نمایش.

پیش بینی های کارشناس صفحه نمایش درست بود ، به عنوان مثال ، او صفحه نمایش iPad mini 6 یا پشتیبانی ProMotion را برای مک بوک پرو اخیراً معرفی شده به درستی پیش بینی کرد.

کدام پردازنده در iMac “XL” وجود دارد؟ ارزیابی توسط Sven Kaulfuss: طبق فرض موجه من ، اپل در ابتدا M1 را نصب می کند ، که ما قبلاً می شناسیم ، در مدل استاندارد ، فقط برای اینکه بتواند جایگزینی ارزان قیمت ارائه دهد. با این حال ، باید نسخه هایی با Apple M1 Pro جدید و Apple M1 Max نیز وجود داشته باشد. سپس اپل می تواند این انواع را با نام “iMac Pro” به بازار عرضه کند و بدین ترتیب جانشین مدل متوقف شده در سال جاری را معرفی کند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *