Monthly terminable mobile phone contracts in comparison: the cheapest tariffs at a glance

Monthly terminable mobile phone contracts in comparison: the cheapest tariffs at a glance

اگر به دنبال یک قرارداد ارزان و ماهانه تلفن همراه با قابلیت فسخ و بدون هزینه پنهان هستید، باید همین الان بخوانید. ما محبوب‌ترین تعرفه‌های فقط سیم‌کارت را با یکدیگر مقایسه کرده‌ایم و نشان می‌دهیم چه کسی در حال حاضر بهترین نسبت قیمت به عملکرد را ارائه می‌کند.

تعهد به یک ارائه دهنده تلفن همراه برای دو سال یا بیشتر برای همه مناسب نیست – به ویژه به این دلیل که قیمت تعرفه های تلفن همراه اکنون تقریباً هر هفته تغییر می کند. برای کسانی از شما که می‌خواهید انعطاف‌پذیر باقی بمانید و بنابراین به دنبال تعرفه تلفن همراه هستید که بتوان آن را به صورت ماهانه لغو کرد ، تعرفه‌های فقط سیم‌کارت که در شبکه Telefónica پخش می‌شوند، جایگزینی ارزان برای قراردادهای بلندمدت هستند.

تعرفه های ماهانه تلفن همراه قابل لغو در مقایسه: تماس های ارزان و موج سواری

ما نگاهی دقیق‌تر به تعرفه‌های انعطاف‌پذیر Drillisch از simpletel، winSIM، smartmobil، PremiumSIM و sim.de انداختیم و آنها را با یکدیگر مقایسه کردیم. بسته به حجم داده ای که نیاز دارید، این یا آن پیشنهاد از نظر قیمت جذاب تر است. دامنه خدمات مشابه است: همه تعرفه‌های تلفن همراه فهرست شده در جدول زیر شامل حجم داده LTE تا ۵۰ مگابیت بر ثانیه، نرخ ثابت تمام شبکه و پیامک و رومینگ اتحادیه اروپا است . همچنین مزایای زیر وجود دارد:

با هر ارائه دهنده یک جایزه تغییر برای حمل شماره ۶٫۸۲ یورو وجود دارد. قیمت استقرار ۱۹٫۹۹ یورو است. در صورت انتخاب گزینه «بدون مدت قرارداد»، قیمت ذخیره اعمال نمی‌شود.

احتیاط! پیشنهادات زیر فقط برای مدت کوتاهی معتبر هستند:

پیشنهادات ارزان تعرفه تلفن همراه در مقایسه: این گزینه ها موجود است

با مارک های Drillisch شما اساساً دو گزینه برای همه تعرفه ها دارید:

مدت ۲۴ ماهه : حداقل ۲۴ ماه به تعرفه متعهد هستید. مدت زمان اطلاع رسانی ۳ ماه است. در صورت عدم انصراف، قرارداد به طور خودکار برای ۱۲ ماه دیگر تمدید می شود. بدون مدت قرارداد : شما می توانید قرارداد را در هر زمان فسخ کنید، اما مهلت اخطار ۳ ماهه نیز دارید. حداقل مدت زمان عملاً ۳ ماه است.

به پیشنهاد ارزان قیمت تلفن همراه بروید و شماره تلفن خود را با خود ببرید: اینطوری کار می کند

اگر ارائه دهنده را تغییر دهید، اگر شماره خود را با خود ببرید، اعتباری معادل ۶٫۸۲ یورو دریافت خواهید کرد. چگونه می توانید به راحتی شماره خود را پورت کنید، در این ویدیو مشاهده می کنید.

همچنین جالب:

مقایسه بسته های اعتباری سالیانه: Aldi Talk، Tchibo، Telekom و Co – کدام تعرفه ارزان ترین است؟ Aldi Talk، Lidl Connect، Tchibo Mobil and Co.: مقایسه تعرفه های پیش پرداخت تخفیف تلفن همراه تعرفه های «جوانان» در Telekom، Vodafone و O2 در مقایسه: شما این مزایا را دارید

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *