MIUI 12.5 Enhanced Global version arrives in Xiaomi s entry-level range

شیائومی به استقرار MIUI 12.5 Enhanced Edition در بازار جهانی ادامه می دهد. پس از به‌روزرسانی Xiaomi Mi 10T Lite، این شرکت شروع به استقرار این نسخه بهبودیافته MIUI 12.5 در سایر پایانه‌های میان‌رده و حتی در محدوده ورودی خود کرده است .

این بار نوبت به Redmi Note 9 و Redmi 9 رسید ، هر دو در نوع Global خود، یعنی نسخه ای که دارای نامگذاری ” MI ” است و بنابراین به تعداد زیادی از کاربرانی که هنوز از آن استفاده می کنند، رسیده است. این دستگاه ها

به خودی خود، Redmi 9 به نسخه V12.5.3.0.RJCMIXM به روز شده است، در حالی که Redmi Note 9 از طریق به روز رسانی V12.5.2.0.RJIMIXM MIUI 12.5 Enhanced Edition را دریافت کرده است، هر دو تحت برنامه Mi Pilot یا «Stable» بتا».

شیائومی دیگر نیز به زودی MIUI 12.5 Enhanced Edition را دریافت خواهند کرد

La versión Global de MIUI 12.5 Enhanced llega a la gama de entrada de Xiaomi. Noticias Xiaomi A

MIUI 12.5 Enhanced Edition علاوه بر رسیدن به Redmi 9 و Redmi Note 9، به سایر مدل‌های این شرکت نیز خواهد رسید . در این میان دستگاه های شیائومی زیر را می بینیم:

  • ردمی نوت ۸
  • Redmi Note 9 Pro
  • Redmi Note 10، Redmi Note 10 Pro

به همین ترتیب، همانطور که در مورد Redmi 9 اتفاق افتاد، به احتمال زیاد این نسخه بهبودیافته MIUI 12.5 به محدوده ورودی شیائومی یعنی ارزان‌ترین دستگاه‌های آن خواهد رسید.

ورودی نسخه جهانی MIUI 12.5 Enhanced به محدوده ورودی شیائومی می رسد اولین بار در وب سایت خبری و خبری شیائومی xiaomist منتشر شد .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *