MIUI 12.5 Enhanced comes to new Redmi phones

MIUI 12.5 Enhanced به گوشی های جدید Redmi می آید

MIUI 12.5 Enhanced Edition نسخه ای از لایه سفارشی سازی شیائومی است که همه می خواهند آن را داشته باشند. کم کم به دستگاه های بیشتری سرایت می کند و در این مورد نوبت به Redmi 9، Redmi Note 8، Redmi Note 9، Redmi Note 9 Pro، Redmi Note 10 و Redmi Note 10 Pro می رسد.

مدل های جدید با MIUI 12.5 پیشرفته

همانطور که مشاهده می شود، بسته به مدل، مربوط به دستگاه های برد مختلفی هستند که در محدوده پایین و متوسط ​​قرار دارند و به روز رسانی را از طریق OTA دریافت می کنند.

{“videoId”:”x80f6eg”,”autoplay”:true,”title”:”Así es como gana dinero Xiaomi – te atraen y te atrapan”}

البته باید در نظر داشته باشید که فقط در نسخه های جهانی این دستگاه ها مستقر می شود. بررسی اینکه آیا مدل شما نسخه جهانی است بسیار ساده است . اکنون، هنگامی که آن را شناختید، نباید غرق شوید زیرا این به روز رسانی ها کم کم در حال انتشار هستند.

دریافت آپدیت زمان زیادی است. در حال حاضر، انتظار تغییرات بزرگ را نیز نداشته باشید ، زیرا اکثریت قریب به اتفاق تنظیمات در بهینه سازی هنگام استفاده از تلفن هوشمند یافت می شوند، اما از نظر بصری مورد توجه قرار نمی گیرند.

ما MIUI 12.5 را آزمایش کردیم: بهبود عملکرد و رابط از به‌روزرسانی بزرگ شیائومی
در xiaomist

ما MIUI 12.5 را آزمایش کردیم: بهبود عملکرد و رابط از به‌روزرسانی بزرگ شیائومی

با این حال، این خبر خوبی است ، زیرا شیائومی نشان می دهد که به کاربران خود اهمیت می دهد و پایانه های خود را به طور منظم به روز می کند.

(function() { window._JS_MODULES = window._JS_MODULES || {}; var headElement = document.getElementsByTagName( head )[0]; if (_JS_MODULES.instagram) { var instagramScript = document.createElement(script.srcstagram) = ؛ instagramScript.async = true؛ instagramScript.defer = true؛ headElement.appendChild(instagramScript); } })();


خبر رسیدن MIUI 12.5 Enhanced به موبایل‌های جدید Redmi در اصل توسط الخاندرو فرناندز در xiaomist منتشر شد .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *