شیائومی ۲۰۰ فروشگاه فیزیکی فعال کرده است

با اضافه کردن ۲۰ فروشگاه دیگر تعداد mi store های شیائومی از ۲۰۰ عدد بیشتر شد ، لی جون مدیر عامل شیائومی اعلام کرد این دستاورد تا قبل از پایان سال ۲۰۱۷ موفقیت خوبی است و موضوعی که قرار بود تا ماه ۱۲ میلادی به انجام برسد در ماه ۱۰ محقق شده است.

۲۰ فروشگاه مذکور در ۱ اکتبر روز ملی جمهوری خلق چین و شروع تعطیلات ۸ روزه چین افتتاح شد. این ۲۰ فروشگاه در برخی استانهای چین افتتاح شدند که تا به حال فروشگاه فیزیکی شیائومی نداشتند و در برخی استان ها مانند zhengzhou بیش از یک شیائومی استور وجود دارد ، برنامه ریزی کوتاه مدت شیائومی این است که تعداد فروشگاه ها را به ۳۰۰ عدد برساند.

شروع بکار شیائومی مبتنی بر فعالیت آنلاین بود ولی برای گسترش بیشتر اقدام به تاسیس فروشگاه های فیزیکی نمود. این غول تکنولوژی چین تصمیم دارد تا سال ۲۰۲۰ تعداد فروشگاه های خود را به ۱۰۰۰ عدد در شهرها و شهرستان های مختلف چین برساند.
برنامه بعدی شیائومی این است که تعدادی خرده فروشی نیز خارج از چین تاسیس کند و این استراتژی ای است که شیائومی بوسیله آن کانال فروش آنلاین خود را تکمیل خواهد کرد.
به جز گوشی شیائومی طیف وسیعی ای از محصولات خانه هوشمند ، گجت های سلامتی و تناسب اندام ، اسکوتر های هوشمند ، تصفیه کننده های هوای هوشمند ، تصفیه آب ، اینترنت اشیا و کالاهای اکوسیستم شیائومی را به بازار عرضه کرده است .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *