دانلود اپلیکیشن Mi Home

اپلیکیشن Mi Home

اصلی ترین اپلیکیشن شیائومی مخصوصا برای کالاهای خانه هوشمند آن می هوم می باشد ، این اپلیکیشن ۴ تب دارد : News ، Mi home store ، My Device و Profile این تب ها به ترتیب برای مدیریت دیوایس ها ، فروشگاه ، اخبار شیائومی و پروفایل کاربری می باشد.
مهم ترین قسمتی که لازم دارید My Devices می باشد که از آنجا می توانید کالا ها را اضافه و مدیریت کنید.
اگر اولین بار است از این اپلیکیشن استفاده می کنید باید یک حساب کاربری شیائومی برای خودتان بسازید برای اینکار روی دکمه Sign Up کلیک کنید.
پس از ساخت حساب کاربری وقتی با مشخصات وارد برنامه می شوید از شما سوال می شود موقعیت مکانی ای تان را مشخص کنید با انتخاب Mainland China به کار ادامه دهید.
با استفاده از این اپلیکیشن کالاهایی مثل سه راهی‌ برق شیائومی، پریز برق شیائومی، روتر شیائومی، دستگاه تصفیه هوا شیائومی، چراغ خواب Yeelight شیائومی، چراغ حبابی Yeelight شیائومی، کیت خانه هوشمند شیائومی، کلید برق شیائومی، تقویت‌کننده سیگنال وای‌فای شیائومی، پاورلاین شیائومی، مسواک برقی شیائومی، کفش هوشمند شیائومی، سنسور گل و گیاه شیائومی، ساعت هشدار و اسپیکر بلوتوثی شیائومی، ساعت هوشمند Amazfit شیائومی، اسکوتر ناین‌بات شیائومی، سنسور تشخیص دود و آتش شیائومی و … قابل مدیریت و کنترل هستند.

برای دانلود نسخه های مختلف اپلیکیشن Mi Home روی لینک مورد نظرتان کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن اندروید Mi home

دانلود اپلیکیشن نسخه iOS – Mi home از آی تونز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *