macOS on the iPad: Apple has a clear opinion on this

macOS on the iPad: Apple has a clear opinion on this

همانطور که مشخص است، یک پردازنده مک از بهار در iPad Pro کار می کند، اما آیا این بدان معناست که ما در آینده قادر خواهیم بود از macOS بر روی تبلت استفاده کنیم؟ آیا این رویا می تواند محقق شود؟ اپل نظر روشنی در این مورد دارد.

اپل کارها را با iPad Pro به نصف انجام نمی دهد. هر کسی که فکر می‌کرد اپل تنها از نسخه کمی تغییر یافته Apple A14 از آیفون ۱۲ برای تبلت حرفه‌ای استفاده می‌کند، اشتباه می‌کند. در عوض، حتی سریعتر M1 از مک در واقع مستقیماً در تبلت فرود می آید. در نگاهی به گذشته، این تا حدودی تعجب آور بود.

اما “انتقال عملکرد” ​​اپل به همین جا ختم نمی شود، زیرا آیپد پرو با ۸ یا ۱۶ گیگابایت حافظه بیشتر از هر آیپد قبلی دارد. به بیان صریح، اپل به سادگی یک برد Mac تقریباً کامل را در iPad Pro 2021 قرار می دهد. چرا اینقدر قدرت؟

همانطور که در ویدیو نشان داده شده است، بخار زیادی پشت iPad Pro فعلی ۲۰۲۱ وجود دارد:

macOS در iPad Pro؟ اپل فقط نمی خواهد!

یک توضیح ممکن: مک و آیپد در حال نزدیک شدن به هم هستند. چه کسی می داند، شاید در آینده بتوانید macOS و حتی ابزارهای نرم افزاری قدرتمندتر مرتبط با آن را مستقیماً در iPad اجرا کنید. این از نظر فنی امکان پذیر است، اما آیا اپل نیز آن را می خواهد؟ آنها نمی خواهند. زیرا در مصاحبه ای با “ایندیپندنت”، گرگ جوسویاک، رئیس بازاریابی اپل، در اوایل آوریل چنین گمانه زنی هایی را به وضوح رد کرد و امید به چنین راه حل ترکیبی را از بین برد (منبع: The Idependent).

Joswiak روشن می کند که اپل به جای ادغام این دو خط تولید، فقط می خواهد بهترین محصولات را در رده های مربوطه تولید کند. او در پرونده می گوید:

“دو نظر متناقض وجود دارد که مردم دوست دارند در مورد iPad و Mac به اشتراک بگذارند. از یک طرف، مردم می گویند که آنها با یکدیگر در تضاد هستند. اینکه کسی باید تصمیم بگیرد که آیا یک مک می خواهد یا یک iPad.

یا مردم می گویند که ما آنها را در یک جمع می کنیم: واقعاً این توطئه بزرگ برای حذف این دو دسته و تبدیل آنها به یکی وجود دارد. و واقعیت این است که نه یکی و نه دیگری درست نیست. ما بسیار به این واقعیت افتخار می کنیم که واقعاً سخت کار می کنیم تا بهترین محصولات را در دسته بندی های مربوطه بسازیم. “

آیا هنوز امیدی هست؟

بنابراین امید به نصب macOS بر روی iPad به زودی از بین می رود. با این حال، راه دیگری نیز مستثنی نیست. Joswiak این سوال را به صراحت بی پاسخ می گذارد که آیا برنامه های حرفه ای مک مانند Final Cut حداقل ممکن است در آینده راه خود را به iPad Pro پیدا کنند یا خیر. Ergo: یک انکار متفاوت به نظر می رسد، بنابراین این امید هنوز موجه است. بیایید ببینیم اپل در سال ۲۰۲۲ چه برنامه ای دارد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *