MacBooks without Face ID and touchscreen: Apple gives a clear statement

MacBooks without Face ID and touchscreen: Apple gives a clear statement

مک بوک پرو جدید باید با یک ناچ کنار بیاید، اما بدون Face ID، و هیچ صفحه لمسی مانند رقابت ویندوز وجود ندارد. چرا واقعا؟ سازنده اکنون در مورد این سؤالات هیجان انگیز اظهار نظر می کند، اما آیا پاسخ ها کاملاً رضایت بخش هستند؟

همه ما از ارائه مک بوک پروهای جدید شگفت زده شدیم – اپل در واقع یک بریدگی نصب کرد. اما این لپ‌تاپ از شناسه چهره اپل برخوردار نیست. این ویژگی فقط برای آیفون و آیپد پرو محفوظ است. سازنده در مصاحبه ای جدید پاسخ می دهد که چرا این چنین است و چرا اپل به سادگی حسگرهای لازم را فراموش کرده است (منبع: وال استریت ژورنال).

به همین دلیل است که مک بوک ها باید بدون Face ID کار کنند

پاسخ از سوی تام بوگر، معاون اپل در مک و آیپد آمده است. به گفته او، Touch ID (حسگر اثرانگشت) به یک دلیل تقریبا پیش پا افتاده برای یک نوت بوک بسیار مناسب تر است :

«Touch ID روی لپ‌تاپ کاربردی‌تر است، زیرا از قبل دستتان روی صفحه‌کلید است».

چه کسی این فکر را می کرد؟ اپل پرهیز از Face ID را با وجود Touch ID و تنها به این دلیل توضیح می دهد که دست ها کاری بهتر از لغزش روی سنسور ندارند. آها!

کاملا خوشحال؟ مک بوک پرو جدید دارای بسیاری از ویژگی های جدید و قدیمی برای ارائه است – در ویدیو :

و چرا در واقع هیچ صفحه لمسی همانطور که ما از سایر رایانه های تلفن همراه می شناسیم وجود ندارد؟ اپل تمایز واضحی بین خطوط تولید دارد. جان ترنوس، معاون ارشد توسعه سخت‌افزار اپل، آن را خلاصه می‌کند:

ما در حال ساخت بهترین کامپیوتر لمسی در جهان با یک iPad هستیم. این کامپیوتر کاملاً برای آن بهینه شده است. و مک برای ورودی غیرمستقیم کاملاً بهینه شده است. ما هیچ دلیل واقعی برای تغییر آن نمی بینیم.”

اپل توضیح می دهد که چرا کاربران اجازه ندارند رم را ارتقا دهند

علاوه بر این، مسئولین اپل اطلاعات هیجان انگیز دیگری نیز ارائه می دهند. به عنوان مثال، سازنده در حال حاضر هیچ برنامه ای برای مک بوک ضد آب ندارد، تقاضا برای چنین ویژگی بسیار کم است. و چرا حافظه اصلی دیگر توسط مشتری قابل ارتقا نیست؟ پاسخ اپل: “معماری حافظه یکپارچه” (در “معماری حافظه یکپارچه” اصلی) یکی از دلایل بهبود عملکرد است. فقط به این دلیل که اپل رم را مستقیماً لحیم یا یکپارچه کرده است، مک بوک بسیار سریع است. آیا این درسته؟ احتمالاً، چه بخواهیم چه نخواهیم، ​​فقط باید اپل را باور کنیم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *