Last chance: Google Pixel 6 with 40 GB & Bose headphones effectively at a profit

Last chance: Google Pixel 6 with 40 GB & Bose headphones effectively at a profit

DeinHandy در حال حاضر یک پیشنهاد واقعا خوب برای طرفداران Google ارائه می‌کند: Pixel 6 کاملاً جدید را در یک بسته با هدفون Bose 700 و تعرفه ۴۰ گیگابایت ارزان‌تر از خرید جداگانه آن دریافت می‌کنید. xiaomist محاسبه می کند و نشان می دهد که چرا معامله بسیار خوب است.

هدفون Google Pixel 6 + Bose + تعرفه ۴۰ گیگابایتی با قیمت عالی

گوگل پیکسل ۶ به تازگی معرفی شده است و اولین پیشنهادات قیمت شکن در حال حاضر در راه است. این مورد در مورد خرده‌فروش تلفن همراه DeinHandy نیز صدق می‌کند: با پرداخت ۳۴٫۹۹ یورو در ماه به اضافه پرداخت یک‌باره ۴۴٫۹۴ یورو (پرداخت اضافی + هزینه اتصال) Google Pixel 6 کاملاً جدید را دریافت می‌کنید که شامل تعرفه ۴۰ گیگابایتی با قابلیت ۵G می‌شود. نرخ ثابت تمام شبکه و پیامک. همچنین هدفون های بلوتوث Bose به ارزش بیش از ۲۷۴ یورو به صورت رایگان وجود دارد. وقتی شماره تلفن خود را با خود می برید، می توانید جایزه تعویض ۱۰۰ یورویی نیز دریافت کنید.

گوگل پیکسل ۶ دارای صفحه نمایش ۶٫۴ اینچی OLED با رزولوشن ۱۰۸۰ در ۲۴۰۰ است. به لطف ۸ گیگابایت رم و پردازنده کاملاً جدید Tensor، پیکسل ۶ نه تنها بسیار روان کار می کند، بلکه دارای عملکردهای راحتی جالبی است که هرگز در هیچ گوشی اندرویدی دیگری ندیده بودیم. دوربین ۵۰ مگاپیکسلی نیز چشمگیر است. اطلاعات بیشتر در مورد Google Pixel 6 را در اینجا بخوانید:

مروری بر جزئیات تعرفه

تعرفه: شبکه رایگان M Boost: o2 40 گیگابایت LTE (تا ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه) نرخ ثابت Allnet و پیامک ۲۴ ماه دوره قرارداد، ۳ ماه مهلت اخطار ۱۰۰ یورو پاداش تغییر برای قابلیت حمل شماره (اختیاری)

هزینه های زیر در انتظار شماست

هزینه اصلی: ۲۴ × ۳۴٫۹۹ یورو در ماه یک بار پرداخت اضافی: ۴٫۹۵ یورو هزینه اتصال: ۳۹٫۹۹ یورو هزینه های حمل و نقل: رایگان
= ۸۸۴٫۷۰ یورو کل هزینه ها بعد از ۲۴ ماه

در ویدیوی زیر می‌توانید Google Pixel 6 جدید را در عمل مشاهده کنید:

Google Pixel 6 در بسته تعرفه: به همین دلیل است که این پیشنهاد بسیار خوب است

گوگل پیکسل ۶ را در حال حاضر می توان با قیمت ۶۴۹ یورو پیش خرید کرد . به گزارش Idealo.de، هدفون های روی گوشی Bose در حال حاضر حداقل ۲۷۴ یورو قیمت دارند. اگر ارزش کل گوشی هوشمند و هدفون ۹۲۳ یورویی را پس از ۲۴ ماه از کل هزینه های بسته تعرفه کم کنید، سود مؤثر حتی ۳۸٫۳۰ یورو خواهد بود. اگر شماره تلفن ارائه دهنده قدیمی را با خود ببرید، ۱۰۰ یورو جایزه تغییر نیز دریافت خواهید کرد که هر کدام ۵ یورو در مدت ۲۰ ماه به قبض تلفن همراه واریز می شود .

اما فراموش نکنید که به موقع، یعنی حداقل ۳ ماه قبل از پایان قرارداد ، انصراف دهید . اگر این کار را نکنید، قرارداد به طور خودکار برای یک سال دیگر تمدید می شود.

ضمناً: همچنین می‌توانید هدفون Bose 700 را برای مدل Pro تا ۲۷ اکتبر ۲۰۲۱ به صورت رایگان دریافت کنید :

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *