Last chance: 18 GB for 16 € including telephone and SMS flat rate in the Telekom network

Last chance: 18 GB for 16 € including telephone and SMS flat rate in the Telekom network

حجم زیادی از داده ها در شبکه توسعه یافته Telekom با هزینه اندک: با Mobilcom-Debitel اکنون ۱۸ گیگابایت از جمله نرخ تمام شبکه و پیامک با قیمت ۱۵٫۹۹ یورو در ماه دریافت می کنید. این پیشنهاد فقط تا فردا معتبر است – سریع است.

شبکه Telekom: نرخ ثابت Allnet و SMS با ۱۸ گیگابایت LTE فقط ۱۵٫۹۹ یورو

آیا هنوز به دنبال تعرفه تلفن همراه فقط با سیم کارت در شبکه Telekom با حجم داده زیاد هستید؟ سپس تا فردا فرصت دارید تا به Mobilcom Debitel اعتصاب کنید. در آنجا می توانید تعرفه “Green LTE 18 GB” را با ۱۵٫۹۹ یورو در ماه دریافت کنید. این قیمت پایینی برای تمام شبکه و نرخ پیام کوتاه در شبکه مخابراتی است.

همه جزئیات مهم تعرفه در یک نگاه:

ارائه دهنده: Mobilcom-Debitel Network: Telekom Allnet و SMS با نرخ ثابت شامل ۱۸ گیگابایت حجم داده (حداکثر ۲۱٫۶ مگابیت بر ثانیه) رومینگ اتحادیه اروپا از جمله VoLTE و تماس WiFi شامل هزینه اولیه در ماه: ۱۵٫۹۹ یورو هزینه تأمین: ۱۹٫۹۹ یورو حداقل مدت ۲۴ ماه ، ۳ ماه اخطار ۱ ماه رایگان Waipu-TV

با این حال ، مطمئن شوید که تعرفه را به موقع لغو می کنید – حداقل ۳ ماه قبل از پایان دوره – زیرا هزینه اصلی به طور قابل توجهی از ۲۵ ماه به ۳۶٫۹۹ یورو افزایش می یابد.

البته می توانید شماره تلفن همراه موجود خود را با خود ببرید. در این ویدیوی کوتاه می توانید نحوه عملکرد بی نقصی اعداد را مشاهده کنید:

تعرفه های ارزان تر تلفن همراه در شبکه Telekom: این پیشنهاد برای چه کسانی ارزشمند است؟

این معامله برای همه کسانی که به دنبال حجم داده بیشتر تا حد ممکن با پول اندک هستند و هنوز به بهترین شبکه مخابراتی در بسیاری از زمینه ها نیاز دارند ، ارزشمند است. با ۱۸ گیگابایت در ماه ، مقدار زیادی داده در دسترس دارید که می توانید از آنها برای پخش طولانی مدت فیلم ها در حال حرکت استفاده کنید. بنابراین ، این تعرفه به عنوان سیم کارت دوم در تلفن همراه دو سیم کارت (همچنین می تواند در iPhone به لطف eSIM اختیاری استفاده شود) یا برای رایانه های لوحی ارزشمند است.

پیشنهادات تعرفه ای نسبتاً ارزان بیشتر فقط در شبکه o2 ، به ندرت در شبکه Vodafone نیز موجود است. با این تعرفه فقط باید سرعت اینترنت را کاهش دهید. با این حال ، ۲۱٫۶ مگابیت در شبکه LTE تقریباً برای همه برنامه ها ، از جمله تماشای فیلم ، گوش دادن به موسیقی ، موج سواری ، بازی و غیره در حین حرکت کافی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *