iPhone SE 3: Apple is stepping on the brakes for good reason

iPhone SE 3: Apple is stepping on the brakes for good reason

کی دوباره یک تلفن همراه جدید و ارزان اپل عرضه می شود؟ جانشین آیفون SE در واقع سال آینده عرضه خواهد شد، اما یک مدل واقعا جدید هنوز سال ها باقی مانده است – برنامه های اپل روی میز است.

ما چند ماه است که می دانیم: یک آیفون SE جدید باید سال آینده ظاهر شود. با این حال، تغییرات در محدوده‌ای حفظ می‌شوند، زیرا از نظر خارجی، طرح فعلی باقی می‌ماند. Ergo: صفحه نمایش ۴٫۷ اینچی و به شکل آیفون SE فعلی، بر اساس آیفون ۸ سابق. فقط چیز جدیدی در داخل وجود دارد: آخرین تراشه اپل و مودم ۵G.

آیفون SE در طراحی جدید: اپل عرضه را به سال ۲۰۲۴ به تعویق انداخت

اکنون راس یانگ، متخصص و خودی، نام تلفن همراه ارزان اپل را فاش می‌کند: iPhone SE Plus (منبع راس یانگ). برای ما آشنا به نظر برسید. ما به یاد داریم که در آیفون ۶، ۶s، ۷ و ۸، ویژگی مثبت نسخه ای با صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی بزرگتر بود. اما در مورد آیفون SE پلاس نباید اینطور باشد، صفحه نمایش لمسی ۴٫۷ اینچی باقی مانده است. همه چیز برای مشتریانی که به نامگذاری اپل عادت داشتند کمی گیج کننده است.

از سوی دیگر، سازنده به دوست داشتن نام های قدیمی معروف است. چند نمونه دوست دارید؟ iBook یک نوت بوک ارزان بود و iBooks یک برنامه برای خواندن کتاب های دیجیتال بود. iSight در ابتدا وب‌کم اپل بود، بعداً اپل نام آن را برای دوربین پشتی آیفون‌ها دوباره فعال کرد. در آینده نزدیک، “پلاس” می تواند نسخه بهبود یافته، اما نه بزرگ شده آیفون SE باشد.

طراحی آیفون SE فعلی (گزارش تست ما در ویدیو ) احتمالا تا سال ۲۰۲۴ با ما خواهد بود:

اما چه زمانی آیفون SE 3 واقعی با طراحی جدید عرضه خواهد شد؟ از طرف دیگر، Insider Young این امید را از بین می برد و ادعا می کند که متوجه شده است که این آیفون شوم SE توسط اپل به سال ۲۰۲۴ موکول شده است . بنابراین باید بیش از دو سال منتظر آیفون SE ارزان قیمت و بازطراحی شده با نمایشگر ۵٫۸ یا ۶٫۱ اینچی باشیم. به عنوان مثال، این می تواند بر اساس iPhone X، iPhone XR یا iPhone 11 باشد.

دلایل اپل برای رویکرد فعلی

بنابراین اپل در حال ترمز کردن است، اما دلیل خوبی برای آن وجود دارد …

چرا اپل در مورد آیفون SE تا این حد مردد است؟ توضیح احتمالی از سردبیر Sven Kaulfuss: برای اپل، iPhone SE به وضوح گوشی هوشمندی با کمترین مخرج است . مجموعه‌ای از فناوری‌های آزمایش‌شده و آزمایش‌شده، که با کمترین تلاش «نوسازی» می‌شود و ثابت شده است که چندین بار در مدت زمان طولانی‌تری هزینه‌های توسعه واضح را ایجاد می‌کند. اپل می تواند وقت خود را بگیرد و می کند. همانطور که ارقام زیر نشان می دهد، بسیاری به نفع یک چرخه دو ساله هنگام پر کردن شکاف محصول مربوطه هستند:

آیفون SE: 2016 تا ۲۰۱۸ آیفون ۷/۸: ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ (توجه: دستگاه ها زودتر ظاهر شدند، اما از پاییز ۲۰۱۸ یا پاییز ۲۰۱۹ جایگزین آیفون SE متوقف شده شدند و جای خود را گرفتند.) آیفون SE 2. نسل: ۲۰۲۲۰ تا (پذیرفته شده) iPhone SE Plus: 2022 تا ۲۰۲۴ (پذیرفته شده) iPhone SE TBA: از سال ۲۰۲۴

از این نظر، طرحی که اپل اکنون اعلام کرده است در نهایت چندان تعجب آور نیست و کاملاً با تصویر مطابقت دارد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *