iPhone 13 under the Christmas tree: Amazon gives us hope

iPhone 13 under the Christmas tree: Amazon gives us hope

وضعیت تحویل آیفون ۱۳ از همان ابتدا متشنج است. به هر حال، نگاهی به آمازون در حال حاضر ما را امیدوار می کند. فروشنده به ما امید می دهد، اما هنوز خیلی زود است که همه چیز را روشن کنیم.

در ماه اکتبر از خود پرسیدیم: چرا آیفون ۱۳ جدید در بین ۱۰ گوشی هوشمند پرفروش آمازون قرار نگرفت؟ توضیح: آمازون فقط می تواند آنچه را اپل ارائه می دهد بفروشد. این خیلی زیاد نبود، همانطور که به خوبی شناخته شده است که سازنده کوپرتینویی، مانند بقیه صنعت، با اقتصاد کمبود فعلی دست و پنجه نرم می کند. اگر می خواهید آیفون ۱۳ بخرید، باید صبر کنید.

آیفون ۱۳ دوباره در ۱۰ مورد برتر: آمازون می تواند بهتر ارائه دهد

اکنون به بالا نگاه می کنیم و می بینیم که آیفون ۱۳ در حال حاضر در جایگاه پنجم قرار دارد (منبع: آمازون، موقعیت در زمان تحقیق اعمال می شود). فرض ما: وضعیت تحویل باید بهبود یافته باشد. حداقل انواع آیفون ۱۳ با گزینه های ذخیره سازی بزرگ (۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایت) در بیشتر موارد به طور مستقیم در دسترس هستند. با مدل ارزان قیمت پایه با ۱۲۸ گیگابایت، حداقل تاریخ هایی برای یک یا مدل دیگر برای اوایل نوامبر وجود دارد. به طور خلاصه: اگر می خواهید یک آیفون ۱۳ برای کریسمس برای خود یا عزیزانتان بخرید، هنوز شانس خوبی دارید و می توانید بلافاصله آن را بگیرید.

تنها چیزی که در حال حاضر نباید به آن امیدوار بود کاهش قیمت هاست چرا که فعلا خبری از «فشار انبار» نیست. آمازون و بقیه تجارت مجبور نیستند آیفون ۱۳ را کاهش دهند.

چه چیزی آیفون ۱۳ را متفاوت می کند؟ در ویدیو توضیح می دهیم:

امیدی به مدل های حرفه ای نیست، مدل مینی با تخفیف

این با آیفون ۱۳ مینی کمی متفاوت به نظر می رسد. کوچکترین مدل را می توان به طور مستقیم تحویل داد، زمان انتظار وجود ندارد. بسته به رنگ، گاهی اوقات هزینه کمتری نسبت به اپل پرداخت می کنید. مدل با ۱۲۸ گیگابایت در رنگ “Polarstern” در حال حاضر با قیمت ۷۷۹ یورو به جای ۷۹۹ یورو در دسترس است – ۲۰ یورو صرفه جویی (به آمازون مراجعه کنید). اما ما می توانیم حتی بیشتر پس انداز کنیم – کوپنی به ارزش ۴۵٫۰۳ یورو نمایش داده شد. بنابراین در نهایت ما فقط ۷۳۳٫۹۲ یورو پرداخت می کنیم.

از سوی دیگر، هیچ امیدی در مورد آیفون ۱۳ پرو و ​​آیفون ۱۳ پرو مکس وجود ندارد. در بیشتر موارد ، آمازون نمی تواند تاریخ تحویل را مشخص کند و اگر چنین است، مشتریان باید انتظار زمان تحویل یک تا دو ماهه را داشته باشند. در بسیاری از موارد، این برای بابانوئل خیلی دیر است و بهتر است دوباره برنامه ریزی کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *