iPhone 13 difficult to deliver? A model is available from Apple immediately

iPhone 13 difficult to deliver? A model is available from Apple immediately

حتی اپل نیز از تأثیر بحران تراشه جهانی مصون نیست و بنابراین نمی تواند آیفون ۱۳s کافی تولید و در نهایت به فروش برساند. اما آیا این برای همه مدل ها صدق می کند؟ یک نوع در حال حاضر بلافاصله در دسترس است و باید در آینده به راحتی در دسترس باشد.

هر کسی که به آیفون ۱۳ علاقه مند است باید صبور باشد و هفته ها ، گاهی اوقات یک یا دو ماه منتظر تحویل کالا باشد. کمبود شدید تراشه ها در جهان نیز توسط اپل قابل توجه نیست. اما به نظر نمی رسد که یکی از مدل های آیفون ۱۳ – حداقل در حال حاضر – تحت تاثیر قرار گیرد .

آیفون ۱۳ مینی بدون مشکل تحویل

در حال حاضر ، تقریباً تمام نسخه های iPhone 13 mini از آمازون مستقیماً از موجودی موجود است (به آمازون مراجعه کنید). حتی با وجود اپل در فروشگاه آنلاین ، مجبور نیستید زیاد منتظر بمانید و دستگاه مورد نظر خود را فقط چند روز پس از سفارش در دستان خود دارید. این چگونه می تواند باشد؟

فرض موجه ما: معادل iPhone 12 mini ، تقاضا برای تلفن همراه جمع و جور اپل در نهایت چندان زیاد نیست . حتی با آخرین نسل ، اکثر خریداران به وضوح مدلهای بزرگتر با صفحه نمایش ۶٫۱ و ۶٫۷ اینچی را انتخاب می کنند. سپس مواردی هستند که تحویل آنها دشوار است. از سوی دیگر ، iPhone 13 mini بسیار سریعتر در دسترس است.

آیفون ۱۳ مینی جدید در مقایسه با مدل های خواهر خود چه چیزی ارائه می دهد؟ در ویدیو متوجه می شویم:

تقریباً مایه تاسف است ، زیرا اپل توانست بزرگترین نقص را با آیفون ۱۳ مینی برطرف کند. باتری در حال حاضر چند ساعت بیشتر دوام می آورد و در نهایت می تواند صداهای انتقادی را متقاعد کند. آیفون نیز به طور غیر مستقیم ارزان تر بود ، به هر حال ، اپل در حال حاضر دو برابر حافظه را نصب می کند ، اما همچنان قیمت مشابه سال گذشته را شارژ می کند.

آخرین گوشی اپل در نوع خود

صحبت از قیمت … شما هنوز نمی توانید در آمازون صرفه جویی کنید. اما در جاهای دیگر تخفیف های قیمت کوچکتر برای iPhone 13 mini وجود دارد. به عنوان مثال ، ما در نمایندگی eBay برای مدل ۱۲۸ گیگابایتی تنها ۷۴۸ یورو می پردازیم و در مقایسه با قیمت رسمی بیش از ۵۰ یورو پس انداز می کنیم (به eBay مراجعه کنید). افت قیمت اندکی که هنوز در سایر مدل های آیفون ۱۳ رخ نداده است.

مهم است که بدانید: همه شایعات و گزارش ها به اتفاق هستند ، اپل در سال آینده یک مدل کوچک جدید ارائه نمی دهد. بنابراین اگر هنوز یک تلفن همراه قدرتمند و جمع و جور اپل می خواهید ، نمی توانید از iPhone 13 mini اجتناب کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *