iPhone 13: Awesome Apple video proves its full potential

iPhone 13: Awesome Apple video proves its full potential

آیفون ۱۳ و آخرین اما نه کم‌اهمیت، آیفون ۱۳ پرو با قابلیت‌های ویدیویی خود تحت تأثیر قرار می‌دهند، اما احتمالاً اکثر کاربران از پتانسیل کامل استفاده نخواهند کرد. اما آنچه در واقع ممکن است اکنون توسط دو متخصص در یک فیلم جدید نشان داده شده است – واقعاً درخشان.

معیار اپل به وضوح تعیین شده است: هر آیفون باید عکس های بهتر و فیلم های بهتری بگیرد. معنای “بهتر” می تواند متخصصان واقعی را تبدیل کند. درست مانند دو متخصص دونگ هون جون (عکاس) و جیمز تورتون (هنرمند تجسمی) . هر دوی آنها توسط اپل مأمور انجام آزمایشی بسیار ویژه شدند، که اپل ایجاد آن را در یک فیلم جدید نشان می دهد (منبع: یوتیوب، اپل).

آیفون ۱۳ در مقابل هالیوود: فیلم علمی تخیلی «خودت انجامش بده»

هر دو فیلم کوتاه علمی تخیلی ارائه می‌کنند که می‌تواند بدون هیچ اما و اگری با هالیوود رقابت کند – جلوه‌های ویژه شگفت‌انگیز دیگر فقط مختص استودیوهای فیلمسازی نیست. چه چیزی برای آن لازم است؟ آیفون ۱۳ پرو با حالت سینمای جدید و چند ایده خلاقانه. آنها کدامند؟ در فیلم اپل می توانید متوجه شوید:

این ویدیو به شش قسمت تقسیم می شود : مقدمه، سرعت فوق العاده، فضای بیرونی، فضای ابری، ضد جاذبه و روح فلفل. در هر یک از بخش‌ها، هون جون و ثورتون توضیح می‌دهند که هر کدام چگونه صحنه‌ای را می‌گیرند و چگونه می‌توانید چنین فیلم کوتاه علمی تخیلی را بدون جلوه‌های ویژه گران‌قیمت واقعی جلوه دهید.

اکنون، تعداد بسیار کمی از خریداران آیفون ۱۳ پرو، فیلم های خود را به این شیوه استادانه نمایش می دهند، اما آزمایش اپل به وضوح نشان می دهد که آیفون ۱۳ پرو هنوز چه پتانسیل هایی دارد. اما چیزی که فیلم نیز ثابت می کند: تلفن همراه اپل همیشه یک ابزار است. نحوه برخورد با آن باید آموخته شود. همه کسانی که می توانند چکش را در دست بگیرند، زیباترین مبلمان را از آن درست نمی کنند. خلاقیت و مهارت نیز در آیفون ۱۳ ضروری است . حقیقتی که ممکن است مستقیماً نامش برده نشود، اما با این وجود آشکار است.

مشکلات تحویل فعلی اپل

در هر صورت چنین فیلم های تاثیرگذاری میل را برمی انگیزد. خواسته ای که اپل در حال حاضر تنها قادر به برآورده کردن آن به میزان محدودی است، زیرا ارائه آیفون ۱۳ پرو و ​​آیفون ۱۳ پرو مکس به طور خاص بسیار دشوار است و وضعیت تحویل دیر یا زود آسان نخواهد شد (به آمازون مراجعه کنید). اگر اکنون سفارش دهید، گاهی اوقات باید یک یا دو ماه برای تحویل منتظر بمانید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *