Huawei Watch GT 3 already has HarmonyOS 2.1 on board

Huawei Watch GT 3 46 میلی متر

Huawei Watch GT 3 جدیدترین ساعت هوشمند سازنده چینی است. ساعت در دو اندازه ۴۲ میلی متر و قطر ۴۶ میلی متر موجود است. چیزی که تا کنون مشخص نبود این است که Huawei Watch GT 3 از قبل با HarmonyOS 2.1 در دسترس خواهد بود.

Huawei Watch 3 (Pro) اولین ساعت هوشمندی بود که با سیستم عامل HarmonyOS 2.0 عرضه شد. از طرف دیگر ، Huawei Watch GT 3 به جانشین یا ارتقاء HarmonyOS متکی است. اما آن زمان چه چیزی تغییر کرده است؟

HarmonyOS 2.1 در مقابل HarmonyOS 2.0

از لحاظ عملکرد ، Huawei Watch GT 3 با HarmonyOS 2.1 تجربه مصرف کننده HarmonyOS را بیشتر می کند و عملکردهای Huawei AppGallery را گسترش می دهد و تجربه همه سناریویی را در سفرهای هوشمند و همچنین در زندگی روزمره افزایش می دهد.

ساعت هوشمند جدید بر مدیریت تناسب اندام و سلامت حرفه ای متمرکز است که بر اساس عمر باتری بسیار طولانی تر است. در مورد رابط کاربری ، Huawei Watch GT 3 سری ساعت گرد را حفظ می کند و با ویژگی های پیشرفته ای که همه جنبه های سلامتی و تناسب اندام را پوشش می دهد و توسط HarmonyOS 2.1 پشتیبانی می شود ، تجربه کاربری بهتری را به شما ارائه می دهد.

آخرین HarmonyOS 2.1 برای سری Watch GT 3 با قابلیت های API گسترده برای پشتیبانی بهتر از برنامه های شخص ثالث ارائه می شود. به عبارت دیگر ، برنامه های شخص ثالث هم اکنون قابل نصب و استفاده هستند.

منابع):
هواوی مرکزی

مقاله Huawei Watch GT 3 از قبل دارای HarmonyOS 2.1 است که برای اولین بار در وبلاگ xiaomist ظاهر شد .

اشکال وب از http://feeds.feedburner.com/~r/xiaomistsBlog/~4/qUZL350oqXo

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *