Huawei: China manufacturers are hit much harder than expected

Huawei: China manufacturers are hit much harder than expected

در حالی که اوضاع برای شرکت هایی مانند سامسونگ، اپل و شیائومی نمی توانست بهتر از این باشد، هواوی مشکل بزرگی دارد. ارقام فعلی کسب و کار تصویر بدی را ترسیم می کنند و هیچ نشانه ای وجود ندارد که این وضعیت به این زودی تغییر کند. حتی می تواند بدتر شود.

فروش هواوی به طور قابل توجهی سقوط می کند

حتی اگر هواوی تمام تلاش خود را بکند تا راه خود را به قدرت سابق خود بیابد، همه تلاش ها تاکنون شکست خورده است. HarmonyOS حداقل در چین بسیار موفق است، اما شما به سختی با آن درآمد کسب می کنید. رویترز اکنون گزارش می دهد که درآمد این شرکت در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ ۳۸ درصد کاهش یافته است . هواوی همچنان سود می‌برد، اما تجارت گوشی‌های هوشمند همچنان در حال سقوط است.

رن ژنگفی، بنیانگذار هواوی مدتی پیش گفت که استراتژی گوشی های هوشمند تغییر کرده است. شما می خواهید برای کسب سود بیشتر به سودآوری توجه بیشتری داشته باشید. با این حال، از آنجایی که فروش همچنان کاهش می‌یابد، این تنها تأثیری جزئی دارد. در نهایت، هواوی هر سه ماهه ضعیف‌تر می‌شود . گوشی‌های هوشمند مانند Nova 9 جدید کمکی نمی‌کنند، زیرا کمبود خدمات و برنامه‌های Google وجود دارد. و HarmonyOS آن را در آلمان تغییر نخواهد داد، اگر در مقطعی از راه برسد.

هواوی در تلاش است تا خود را از گوشی‌های هوشمند مستقل‌تر کند و به همین دلیل به طور فزاینده‌ای به محصولات دیگری مانند نوت‌بوک، ساعت‌های هوشمند، تبلت‌ها، هدفون‌ها، مانیتورها و شرکت‌ها متکی است. اما رقابت فوق‌العاده قوی‌ای نیز وجود دارد، به طوری که هواوی به آرامی جایگاه خود را به دست می‌آورد. تحریم ایالات متحده هواوی را در گوشه و کنار گذاشته است و اثرات آن آشکارتر می شود.

جدیدترین گوشی هوشمند اندرویدی هواوی در ویدیو :

هواوی هیچ مجوز FCC دریافت نمی کند

در همین حال، اوضاع برای هواوی در ایالات متحده بدتر می شود. این شرکت چینی به همراه ZTE از مجوزهای FCC محروم شدند. این اساساً دریافت تأییدیه در آنجا برای دستگاهی که نیاز به تأیید FCC دارد را غیرممکن می کند. هر کس که فکر می کرد در زمان جو بایدن، رئیس جمهور جدید، اوضاع آرام می شود، اکنون دقیقاً برعکس عمل خواهد کرد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *