Huawei announces major software update for many Android phones

Huawei announces major software update for many Android phones

هوآوی روی هارمونی او اس برای گوشی های هوشمند خود تمرکز کرده است و توسعه سیستم عامل جدید را با موفقیت زیادی پیش می برد. اما هنوز تعداد زیادی گوشی اندرویدی از سازنده چینی در گردش هستند که هواوی اکنون وعده به روز رسانی نرم افزاری بزرگ را برای آن ها می دهد.

هوآوی وعده EMUI 12 را برای بسیاری از گوشی های هوشمند اندرویدی داده است

بسیاری از دارندگان گوشی‌های هوشمند قدیمی هواوی که هنوز اندروید دارند، در ماه‌های اخیر احساس می‌کنند که رها شده‌اند. اگرچه شرکت چینی قول به روز رسانی را داده است، به‌روزرسانی‌ها به‌جای یک قاعده استثنا باقی مانده‌اند. و HarmonyOS هنوز به عنوان یک ارتقاء در اروپا در دسترس نیست. Huawei Nova 9 و Nova 8i حتی به عنوان گوشی‌های هوشمند کاملاً جدید با Android 11 و EMUI 12 ظاهر شده‌اند. دقیقاً این نرم‌افزار اکنون باید برای بسیاری از تلفن‌های همراه دیگر هواوی در دسترس باشد (منبع. Fonearena):

هواوی علاوه بر مدل‌های جدید مانند میت ۴۰ پرو یا پی ۴۰ پرو، می‌خواهد مدل‌های بسیار قدیمی مانند پی ۲۰ پرو یا حتی میت ۱۰ پرو را نیز عرضه کند . در حال حاضر مشخص نیست که آیا شما به طور خودکار اندروید ۱۱ را با آن دریافت خواهید کرد یا خیر. رابط کاربری EMUI 12 با اندروید ۱۱ از پیش روی Nova 9 و Nova 8i نصب شده است. هوآوی همچنین می تواند به سادگی رابط کاربری جدید را توزیع کند و نسخه قدیمی اندروید را همان طور که هست باقی بگذارد.

این برنامه در حال حاضر تصریح می‌کند که هواوی به‌روزرسانی‌های EMUI-12 را برای گوشی‌های اندرویدی قدیمی‌تر خود در نیمه اول سال ۲۰۲۲ آغاز خواهد کرد . بسته به مدل، ممکن است بیش از نیم سال طول بکشد تا به‌روزرسانی واقعاً به دست شما برسد. قبل از آن، باید تست های بتا برای اطمینان از عملکرد وجود داشته باشد.

هواوی نوا ۹ با اندروید ۱۱ و EMUI 12

همانطور که گفته شد، هواوی اخیراً نوا ۹ را با رابط کاربری EMUI 12 و اندروید ۱۱ در آلمان عرضه کرده است. بسیاری در واقع امیدوار بودند که با این گوشی هوشمند بالاخره یک گوشی هوشمند HarmonyOS با ما ظاهر شود. اما چیزی از آن در نخواهد آمد. اتفاقا آنر ۵۰ گوشی هوشمند بسیار مشابهی است اما به خدمات گوگل مجهز است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *