How fast is the Google Pixel 6 Pro really? Comparison with iPhone 13 Pro Max shows it

How fast is the Google Pixel 6 Pro really? Comparison with iPhone 13 Pro Max shows it

گوگل برای اولین بار پردازنده خود را در پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو با تراشه تانسور توسعه داده و نصب کرده است. اکنون این شرکت باید نشان دهد که آیا می تواند با A15 Bionic اپل همگام شود یا خیر. نتیجه این مقایسه نمی تواند هیجان انگیزتر باشد.

گوگل پیکسل ۶ پرو با آیفون ۱۳ پرو مکس روبرو می شود

اپل سال‌ها تجربه در توسعه تراشه‌های A دارد و به طور مرتب اطمینان می‌دهد که سازندگان اندروید می‌توانند وسایل خود را در مقایسه با یکدیگر بسته‌بندی کنند. امسال داستان فرق می کند. با Tensor، گوگل پردازنده خود را توسعه داده است که در نهایت آنچه شرکت می خواهد با آن انجام دهد، یعنی ارتقای هوش مصنوعی را امکان پذیر می کند. همانطور که در تست Pixel 6 Pro متوجه شدم، گوگل نیز کاملاً موفق بوده است.

همچنین اشاره کردم که Pixel 6 Pro کاملاً روان کار می کند، همه چیز به سرعت بارگیری می شود و شما واقعاً یک گوشی هوشمند فوق العاده قدرتمند در اینجا خواهید داشت. اما چگونه تلفن همراه با آیفون ۱۳ پرو مکس پیشرو در صنعت مقایسه می شود ؟ این دقیقاً همان چیزی است که ویدیوی زیر به ما می گوید:

در تست سرعت کوچک بین گوگل پیکسل ۶ پرو و ​​آیفون ۱۳ پرو مکس، برنامه ها و بازی های مختلف یکی پس از دیگری شروع شده و اقدامات خاصی انجام می شود. Pixel 6 Pro خیلی خوب شروع می شود و برای مدت طولانی حرف اول را می زند. برنامه ها به سرعت راه اندازی می شوند و اسناد بزرگ تقریباً بدون تاخیر بارگیری می شوند. اما سپس یک ویدیو رندر می شود و پیکسل ۶ پرو همه چیز را در آنجا از دست می دهد.

آیفون ۱۳ پرو مکس در هنگام رندر به سادگی سریع است. آیفون در مدت زمان بسیار کوتاهی با این کار کنار می‌آید، در حالی که Pixel 6 Pro در اینجا زمان بسیار بیشتری نیاز دارد. حتی اگر Pixel 6 Pro دوباره به آن برسد، از آنجایی که همه برنامه‌ها و بازی‌های باز در پس‌زمینه فعال نگه داشته می‌شوند و نیازی به بارگیری مجدد نیستند، دیگر برای برنده شدن کافی نیست.

بهترین ویژگی های گوگل پیکسل ۶ پرو ارائه شده در ویدئو :

گوگل پیکسل ۶ پرو واقعا سریع است

در این مقایسه خاص، گوگل پیکسل ۶ پرو تنها برای یک کار مغلوب آیفون ۱۳ پرو مکس شد . در غیر این صورت، پیکسل ۶ پرو همیشه سریع‌تر بود. و همچنین می توانید بگویید که گوگل جهشی عظیم در انیمیشن انجام داده است. گوشی پیکسل جدید روان‌ترین دستگاه اندرویدی موجود در بازار است. کاملاً می تواند با آیفون ۱۳ پرو مکس همگام شود. از آنجایی که توسعه هنوز متوقف نشده است، سال آینده با Tensor-2-Chip می‌توان گام دیگری به جلو برداشت.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *