GTA 6 development currently stalled, Red Dead Redemption Remaster is apparently in the works

Grand Theft Auto 5

GTA 6 در این مرحله بیشتر یک افسانه است تا یک بازی واقعی که ممکن است در حال توسعه باشد. در زمان‌های مختلف در چند سال گذشته، GTA 6 یا در حال توسعه بوده است، یا با تأخیر، و گاهی اوقات حتی ظاهراً نزدیک به معرفی بوده است – اما تاکنون هیچ اتفاقی نیفتاده است.

طبق گزارش Rockstar Mag که در گذشته منبع اطلاعاتی نسبتاً قابل اعتمادی بوده است، به نظر نمی رسد Grand Theft Auto 6 عملکرد خوبی داشته باشد. پس از خروج یکی از بنیانگذاران و مدیر خلاق، Dan Houser، ظاهراً توسعه بازی مجدداً شروع شده است – با ایده های جدید و تغییرات در چشم انداز اصلی.

با این حال، از آنجایی که هیچ یک از این موارد توسط Rockstar تایید نشده است، این اطلاعات باید با احتیاط رفتار شود.

در حالی که توسعه GTA 6 بسیار نامرتب به نظر می رسد، Rockstar همچنین می تواند برنامه هایی برای آوردن عنوان دیگری در سال ۲۰۱۰ برای کنسول های مدرن و شاید حتی رایانه های شخصی داشته باشد. طبق گزارش Rockstar Mag، Rockstar ظاهراً بر روی یک ریمستر متکی است – ریمستر Red Dead Redemption نیز در دست ساخت است.

بازی ۲۰۱۰ موفقیت بزرگی بود – اما این بازی فقط برای PS3 / Xbox 360 در دسترس است – و در کنسول های جدیدتر فقط از طریق سازگاری با نسخه قبلی یا سرویس هایی مانند PlayStation Now در دسترس است. با وجود اینکه دنباله Red Dead Redemption 2 روی رایانه شخصی موجود است، گیمرهای رایانه شخصی نتوانستند این بازی را بازی کنند.

برای اولین بار، بازی GTA Trilogy – Definitive Edition در ۱۱ نوامبر ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. فعلاً انتظار بازی های جدیدی از Rockstar Games وجود ندارد.

منابع):
راک استار مگ

پستی که توسعه GTA 6 در حال حاضر متوقف شده است، ظاهراً Red Dead Redemption Remaster در حال کار است اولین بار در وبلاگ xiaomist ظاهر شد .

وب باگ از http://feeds.feedburner.com/~r/xiaomistsBlog/~4/fmtaxWEqDXk

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *