Google Tensor: Second Generation (GS201) is in the works, likely for Pixel 7

Google Pixel 6 Tensor

شواهد جدید نشان می‌دهد که جای تعجب نیست که پیکسل ۷ دارای تراشه Google Tensor نسل دوم خواهد بود. گفته می شود کار بر روی تراشه جدید از قبل شروع شده است.

پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو به طور رسمی معرفی شدند و به همراه آن تراشه تانسور جدید متعلق به گوگل معرفی شدند. Google Tensor با کمک سامسونگ توسعه یافته و برای استفاده گسترده گوگل از یادگیری ماشینی بهینه شده است. در برخی موارد، آنها عملکردهای موجود را سرعت می بخشند یا مواردی را فعال می کنند که قبلاً در تلفن امکان پذیر نبودند.

در بررسی برنامه‌های موجود در Google Pixel 6، اکنون یکی نشانه‌هایی از نام رمز جدید مرتبط با پیکسل، “Cloudripper” پیدا کرد. این اسم رمز Pixel 7 یا Pixel 7 Pro در سال آینده نیست، اما “Cloudripper” نام یک برد پایه یا یک برد توسعه دهنده است که سخت افزار را با این دو گوشی به اشتراک می گذارد. نام کد مشابهی در اوایل سال جاری با “Slider” برای پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو ظاهر شد.

طبق اسناد مشاهده شده توسط ۹to5Google، “Cloudripper” با نسخه ای از نسل دوم تراشه های Google Tensor با شماره مدل “GS201” مرتبط است. در مقایسه با “GS101” موجود در پیکسل ۶، به نظر می رسد این تراشه یک نسل جدیدتر باشد. همان “GS201” توسط میشال رحمان در تغییرات کدهای اندرویدی که اخیرا منتشر شده است، مشاهده شده است.

در حال حاضر مشخص نیست که چه نوع پیشرفت هایی را می توانیم از تراشه GS201 انتظار داشته باشیم زیرا هنوز جزئیات سخت افزاری مشاهده نشده است.

منابع):
۹TO5Google | توییتر

مقاله Google Tensor: Second Generation (GS201) در حال انجام است، احتمالاً برای Pixel 7، اولین بار در وبلاگ xiaomist ظاهر شد .

اشکال وب از http://feeds.feedburner.com/~r/xiaomistsBlog/~4/wsYvFn-cxcs

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *