Google Pixel 6 Pro with 40 GB & free Bose headphones at a great price – only until tomorrow

Google Pixel 6 Pro with 40 GB & free Bose headphones at a great price - only until tomorrow

Google Pixel 6 Pro: آیا به دنبال گوشی هوشمند Google هستید که تقریباً در همه جا فروخته می شود؟ پس نباید این معامله تعرفه ارزان شامل قرارداد ۴۰ گیگابایتی را از دست بدهید. xiaomist جزئیات را دارد.

Google Pixel 6 Pro: هدفون Bose فقط تا فردا در صورت پیش‌سفارش رایگان است

Google Pixel 6 Pro جدید تنها چند روز پیش معرفی شد، زمانی که تقریباً در همه جا فروخته شده بود. اگر شما نیز به دنبال آن هستید، یک فرصت دیگر در اینجا دارید. در فروشگاه آنلاین Logitel نسخه Pro گوشی هوشمند گوگل با ۴۰ گیگابایت حجم داده به اضافه نرخ ثابت تمام شبکه و پیامک با هزینه ماهانه ۴۴٫۹۹ یورو و هزینه یکباره ۱۲۳٫۹۹ یورو (پرداخت اضافی + ارسال) وجود دارد. در شبکه به خوبی توسعه یافته از Vodafone.

علاوه بر این ، اگر تا فردا، ۲۷ اکتبر، Pixel 6 Pro را پیش‌خرید کنید، هدفون Bose Noise Cancelling Headphones 700 را به ارزش حدوداً ۲۷۴ یورو به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

Google Pixel 6 Pro دارای صفحه نمایش ۶٫۷ اینچی LTPO با وضوح بسیار واضح ۳۱۲۰ در ۱۴۴۰ پیکسل است. این دستگاه دارای ۱۲ گیگابایت رم است و باتری آن فوق‌العاده بزرگ با ۵۰۰۳ میلی‌آمپر ساعت است و برای گذراندن روز کافی است. بررسی Google Pixel 6 Pro جدید را اینجا بخوانید:

مروری بر جزئیات تعرفه

تعرفه: شبکه Smart XL: Vodafone 40 GB LTE / 5G (حداکثر ۵۰۰ مگابیت بر ثانیه) Allnet و SMS نرخ ثابت ۲۴ ماه دوره قرارداد، ۳ ماه مهلت اخطار ۱۰۰ یورو پاداش تغییر برای قابلیت حمل شماره (اختیاری)

در ویدیوی زیر به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید زمانی که تعرفه واقعاً خوب است، خودتان محاسبه کنید:

هزینه های زیر در انتظار شماست

هزینه اصلی: ۲۴ × ۴۴٫۹۹ یورو در ماه یک بار پرداخت اضافی: ۱۱۹ یورو هزینه اتصال: هزینه حمل و نقل رایگان: ۴٫۹۹ یورو
= ۱۲۰۳٫۷۵ یورو کل هزینه ها بعد از ۲۴ ماه

در حال حاضر یک پیشنهاد به همان اندازه خوب برای Google Pixel 6 وجود دارد – با قراردادی با ۴۰ گیگابایت داده در ماه، در حال حاضر می توانید آن را با قیمت بسیار پایینی دریافت کنید. شما می توانید تمام اطلاعات را در اینجا بیابید:

Google Pixel 6 Pro در تعرفه CO2: به همین دلیل است که این پیشنهاد بسیار خوب است

Google Pixel 6 Pro در حال حاضر حداقل از نظر تئوری ۸۹۹ یورو قیمت دارد، زیرا بدون تعرفه تقریباً در همه جا فروخته می شود. طبق گزارش Idealo.de، هدفون های روی گوشی Bose در حال حاضر حدود ۲۷۴ یورو قیمت دارند . اگر پس از ۲۴ ماه ارزش سخت افزار (۱۱۷۳ یورو) را از کل هزینه ها کم کنید، ۳۰٫۷۵ یورو برای تعرفه باقی می ماند. که مربوط به حدود. ۱٫۲۸ یورو در ماه – قیمتی بی نظیر برای نرخ ثابت تمام شبکه و پیامک با ۴۰ گیگابایت حجم داده LTE. پاداش تغییر ۱۰۰ یورویی برای جابجایی شماره حتی شامل نمی شود.

اما فراموش نکنید که به موقع، یعنی حداقل ۳ ماه قبل از پایان قرارداد ، انصراف دهید . اگر این کار را نکنید، قرارداد به طور خودکار برای یک سال دیگر تمدید می شود و به ۵۱٫۹۹ یورو در ماه افزایش می یابد، حتی اگر قبلاً تلفن هوشمند را پرداخت کرده باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *