Google Pixel 6 (Pro): Problems with the display, camera & software – the solutions

Google Pixel 6 (Pro): Problems with the display, camera & software - the solutions

هر گوشی هوشمند جدیدی با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند که کم و بیش بد هستند. گوگل پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو نیز از این قاعده مستثنی نیستند. راه حل هایی برای برخی از مشکلات شناخته شده وجود دارد – تا حدی از خود گوگل. با این حال، یک مشکل هنوز قابل حل نیست.

Google Pixel 6 (Pro): مشکلات شناخته شده

گوگل چند روز پیش فروش پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو را آغاز کرد. مانند هر گوشی هوشمند جدید، مشکلات کمی بعد ظاهر شد. مشکلات شناخته شده ای در مورد نمایشگر، دوربین و نرم افزار وجود دارد.

صفحه نمایش سوسوزن در پیکسل ۶ پرو

برخی از کاربران گزارش داده اند که صفحه نمایش LTPO OLED با نرخ نوسازی متغیر پیکسل ۶ پرو سوسو می زند. اگر گوشی هوشمند را از طریق دکمه پاور روشن کنید و آن را کمی بیشتر از زمان لازم نگه دارید. سپس نوارها روی صفحه نمایش ظاهر می شوند و می تواند شروع به سوسو زدن کند.

گوگل قبلاً قول به روز رسانی نرم افزاری را برای این مشکل داده است (منبع: Golem). از آنجایی که این یک مشکل سخت افزاری نیست، بلکه یک مشکل نرم افزاری است، گوگل می تواند با آپدیت دسامبر این مشکل را به سرعت و به راحتی برطرف کند.

نقاط روی دوربین

هر دو پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو “نقاط روی دوربین” را نشان می دهند (منبع: SmartDroid). با این حال، به طور خاص در مورد نقاط روی تصاویر است، نه مستقیماً روی دوربین. به ویژه در مورد تصاویر کم نور، کاربران نقطه روشنی را کشف کرده اند که قابل توضیح نیست.

در حال حاضر هیچ راه حلی برای این مشکل وجود ندارد. مشخص نیست که این مشکل نرم افزاری است یا سخت افزاری. احتمالا گوگل این مشکل را حل خواهد کرد، زیرا دوربین یکی از مهم ترین نقاط فروش گوشی های هوشمند است.

Day-One-Patch را نمی توان نصب کرد

گوگل یک پچ روز اول را برای پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو منتشر کرده است که باید بلافاصله پس از راه اندازی برای دریافت نرم افزار نهایی نصب شود. مشتریان O2 نمی توانند این پچ را نصب کنند زیرا به آنها ارائه نمی شود (منبع: Caschy).

مشکل را می توان با قرار دادن یک سیم کارت متفاوت در پیکسل ۶ یا پیکسل ۶ پرو که در شبکه دیگری کار می کند حل کرد – یعنی از Telekom یا Vodafone.

در این ویدیو به شما نشان می دهیم که چه چیزی پیکسل ۶ را بسیار خاص می کند:

گوگل پیکسل ۶ پرو یکی از پرفروش ترین هاست

تنها چند دقیقه پس از معرفی گوگل پیکسل ۶ پرو، مدل رده بالای آن به فروش رسید . از آن زمان همه منتظر تدارکات بودند. در eBay، قیمت ها تا ۱۲۰۰ یورو برای هر گوشی هوشمند افزایش می یابد. دیدن اینکه آیا این تقاضای بزرگ می تواند به موقع برآورده شود، هیجان انگیز خواهد بود. در تست Google Pixel 6 Pro متوجه خواهید شد که چرا این علاقه بسیار زیاد است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *