Google picks up on LG: Pixel phones are better than washing machines

Google picks up on LG: Pixel phones are better than washing machines

چه کسی گوشی های هوشمند بهتر را می سازد – یک غول اینترنتی یا یک سازنده ماشین لباسشویی؟ گوگل اکنون در حال پاسخگویی به این سوالات و دیگر سوالات مهم در یک ویدیوی ساده در سری پیکسل است. گوگل می تواند به ۱۱۳ دلیل فکر کند که چرا تلفن های همراه خودش بهتر است.

گوگل: ویدیوی جدید ال جی را هدف قرار می دهد

«۱۱۳ دلیل برای تغییر به گوگل پیکسل» عنوان ویدیوی جدیدی است که این شرکت به تازگی منتشر کرده است. رقابت قبلی ال‌جی در اینجا چندین بار از میان کاکائو کشیده می‌شود، زیرا عنوان فرعی «…اگر سازنده تلفن همراه قدیمی شما دیگر تلفن‌های همراه نمی‌سازد» جای کمی برای تفسیرهای دیگر باقی می‌گذارد. ال جی سرانجام در آوریل ۲۰۲۱ با بازار گوشی های هوشمند خداحافظی کرد.

دلیل شماره ۳۰ را نیز باید به عنوان یک حمله مستقیم علیه ال جی دید. در اینجا، گوگل روشن می کند که آنها به دلیل سازماندهی اینترنت و نقشه برداری از جهان – و نه برای ماشین لباسشویی (منبع: یوتیوب / ساخته شده توسط گوگل) شناخته شده اند. باید دید که آیا چنین طرفدار ال جی توسط یک گوشی هوشمند پیکسل قانع خواهد شد یا خیر. اما خنده دار است ، به خصوص که سامسونگ و حتی شیائومی نیز ماشین های لباسشویی خود را ارائه می دهند.

در این ویدیو : اینگونه است که گوگل ال جی را مسخره می کند.

با این حال، ویدئویی که اکنون منتشر شده است چند سوال را نیز ایجاد می کند. عجیب است که بسیاری از ویژگی‌های اندروید ۱۱ ذکر شده است که به‌ویژه در گوشی‌های پیکسلی رقم خوبی را نشان می‌دهد، اما اندروید ۱۲ تنها در پایان به اختصار ذکر شده است. تمرکز روی Pixel 5a همچنین نشان می‌دهد که گوگل این ویدیو را برای مدت طولانی در کشو نگه داشته است .

ال جی: دعوای طولانی ناموفق به پایان رسید

وقتی ال‌جی در آوریل ۲۰۲۱ اعلام کرد که از تجارت گوشی‌های هوشمند کناره‌گیری می‌کند، دیگر جای تعجب نداشت. سال‌ها بود که سهام بازار در پایین‌ترین حد خود قرار داشت و در نهایت دیگر نمی‌توانست در برابر رقابت شدید چین، خود را نشان دهد .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *