Google Maps: You can save a lot of money with this function

Google Maps: You can save a lot of money with this function

کسانی که دوست دارند با ماشین زیاد رانندگی کنند باید با قیمت های بالاتر بنزین و گازوئیل کنار بیایند. گوگل به این روند واکنش نشان می دهد و عملکردی را در Google Maps ادغام می کند که با آن می توانید با رانندگی در مسیری که سوخت کمتری مصرف می کند در هزینه خود صرفه جویی کنید. این نیز می تواند گزینه خوبی برای خودروهای الکترونیکی باشد.

Google Maps جهت صرفه جویی در مصرف سوخت ، ناوبری را معرفی می کند

گاهی اوقات برای صرفه جویی قابل توجه در سوخت ، فقط باید مسیری متفاوت را طی کنید. با کمک هوش مصنوعی و درنظر گرفتن عوامل متعدد ، گوگل در حال حاضر ناوبری جدیدی را آغاز می کند که یک مسیر صرفه جویی در سوخت را در نقشه های گوگل پیشنهاد می کند . با استفاده از صفحه نمایش گسترده ، می توانید مستقیماً بر اساس مسیر خود ببینید که در صورت انتخاب مسیری دیگر چقدر سوخت صرفه جویی می کنید و چقدر بیشتر زمان می برد (منبع: Google). Google نحوه عملکرد این دستگاه را در این ویدئو نشان می دهد:

در آینده ، شما همچنان مسیرهای خاکستری را به عنوان مسیرهای جایگزین می بینید ، اما در حال حاضر یک صفحه کوچک نیز نمایش داده می شود که نشان می دهد این مسیر را می توان به ویژه از نظر اقتصادی پیمود. در عین حال ، می توانید ببینید چقدر سوخت می توانید در مقایسه با مسیر دیگر صرفه جویی کنید و آیا ارزش وقت بیشتری را برای آن دارد.

از آنجا که Google Maps اساساً تمام ترافیک را در زمان واقعی مشاهده و تجزیه و تحلیل می کند ، می توانید مسیرهای دیگر را در زمان های مختلف نمایش دهید ، حتی اگر در واقع همیشه مقصد یکسانی داشته باشید. اگر به مسیر پایبند باشید ، می توانید پول زیادی را در طول سال ذخیره کنید . البته گوگل همچنین می خواهد از محیط زیست محافظت کرده و میزان انتشار CO2 را کاهش دهد.

عملکرد جدید در Google Maps از سال ۲۰۲۲

در ایالات متحده ، عملکرد جدید بلافاصله راه اندازی می شود و قبلاً در Google Maps فعال شده است. این ویژگی همچنین در سال ۲۰۲۲ به اروپا می آید . ما هنوز تاریخ دقیقی نمی دانیم. در آینده ، این امر نه تنها می تواند در هزینه خودروهای معمولی صرفه جویی کند ، بلکه در صورتی که کارآمدترین مسیر را نیز طی کنید ، می توانید از خودروهای الکترونیکی نیز صرفه جویی کنید. بنابراین در اینجا همه برنده می شوند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *