Galaxy S22 Ultra: Samsung wants to break its own record

Galaxy S22 Ultra: Samsung wants to break its own record

صفحه نمایش گلکسی اس ۲۲ اولترا سامسونگ باید روشن تر از همه گوشی های هوشمند قبلی این گروه بدرخشد. حتی صحبت از رکورد جدید هم هست. حتی در نور زیاد، صفحه نمایش OLED نباید هیچ نقطه ضعفی را نشان دهد.

Samsung Galaxy S22 Ultra: صفحه نمایش رکوردشکنی می شود

نسخه اولترا گلکسی اس ۲۲ برترین تلفن همراه آینده سامسونگ است. بنابراین جای تعجب نیست که مقادیر اوج از قبل پرتاب می شوند. گزارش‌های جدید اکنون باید نشان دهند که هیچ مصالحه‌ای صورت نگرفته است، به‌ویژه در مورد نمایشگر . همانطور که یک افشاگر دوست دارد بداند، صفحه نمایش پرچمدار بعدی سامسونگ بسیار روشن است (منبع: Ice Universe).

هیچ تلفن همراه دیگری از سازنده نباید به این اندازه روشن باشد و بنابراین حتی در نور زیاد خورشید به راحتی قابل خواندن است. با این حال، رکورد جدید صفحه نمایش های OLED سامسونگ هنوز با ارقام مشخص مشخص نشده است. گمانه زنی های قبلی نشان می دهد که حداکثر میزان روشنایی در حدود ۱۸۰۰ نیت است. ما فقط در چند ماه آینده خواهیم فهمید که آیا این ارزش واقعاً محقق خواهد شد یا خیر. برای مقایسه: حداکثر روشنایی سامسونگ گلکسی اس ۲۱ اولترا ۱۵۰۰ نیت است که ارزش دیدن را نیز دارد.

در ویدیو : این چیزی است که ما در مورد سامسونگ گلکسی S21، S21 Plus و S21 Ultra فکر می کنیم.

تولید این نمایشگر دوباره بر عهده خود سامسونگ است. بسیاری از تولیدکنندگان دیگر نیز به صفحه نمایش های OLED سامسونگ متکی هستند، اما این شرکت کره جنوبی ترجیح می دهد بهترین محصول را برای خود نگه دارد. این باید در مورد سری گلکسی اس ۲۲ نیز صدق کند.

Galaxy S22 Ultra: صفحه نمایش خمیده با ۶٫۸ اینچ؟

بر اساس شایعات، صفحه نمایش گلکسی اس ۲۲ اولترا از طرفین گرد و دارای قطر ۶٫۸ اینچی خواهد بود. نسخه های استاندارد و پلاس می توانند در مقایسه با نسخه های قبلی خود کمی کوچکتر باشند. نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز را می توان دوباره برای همه مدل ها در نظر گرفت.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *