Galaxy S22: Samsung copies the iPhone 13

Galaxy S22: Samsung copies the iPhone 13

یک منبع شناخته شده فاش کرده است که گلکسی اس ۲۲ و گلکسی اس ۲۲ پلاس چگونه باید باشند. ظاهرا سامسونگ به سمت رقبا حرکت می‌کند و از دو ویژگی طراحی آیفون ۱۳ کپی می‌کند. گزارش‌های قدیمی‌تر درباره دوربین مدل اولترا نیز نادرست است.

طبق اطلاعات فعلی سامسونگ قرار است سری گلکسی اس ۲۲ را در ماه فوریه معرفی کند. همانند مدل های قبلی، سری گوشی های هوشمند احتمالا از سه مدل گلکسی اس ۲۲، گلکسی اس ۲۲ پلاس و گلکسی اس ۲۲ اولترا تشکیل شده است. یک خودی سرشناس اکنون جزئیات جالبی را در مورد ظاهر هر دو نفر اول فاش کرده است.

Samsung Galaxy S22 (Plus) باید شبیه آیفون ۱۳ باشد

بنابراین، گلکسی اس ۲۲ و گلکسی اس ۲۲ پلاس باید «شبیه آیفون ۱۳ بدون ناچ» به نظر برسند ، در توییت آمده است. هر دو جلو و پشت صاف هستند و لبه های اطراف نمایشگر به طور مساوی نازک هستند. “چانه” یا “پیشانی”، همانطور که اغلب در مورد تلفن های هوشمند سامسونگ اتفاق می افتد، نباید در گلکسی S22 و Galaxy S22 Plus وجود داشته باشد.

با این حال، با جلو و پشت صاف، این دو گوشی هوشمند به عناصر طراحی قبلی خود ادامه خواهند داد. گلکسی اس ۲۱ و گلکسی اس ۲۱ پلاس نیز دارای پشت و جلو صاف بودند.

این واقعیت که افراد داخلی به صراحت از آیفون ۱۳ به عنوان یک الگوی طراحی یاد می کنند حداقل نشان می دهد که لبه های دستگاه نیز می تواند صاف باشد. در حالت ایده‌آل، سامسونگ هندلینگ را بهبود می‌بخشد زیرا لبه‌های صاف بهتر از لبه‌های گرد می‌گیرند. شیائومی همچنین باید به این ویژگی طراحی برای گوشی هوشمند آینده تکیه کند.

سامسونگ چیزی بیش از گوشی های هوشمند می سازد. در این ویدیو ما نشان می دهیم که شرکت الکترونیکی چه چیز دیگری در انبار دارد:

Samsung Galaxy S22 Ultra با سنسور دوربین بهبود یافته

همچنین اطلاعات جدیدی در مورد گلکسی اس ۲۲ اولترا به خصوص دوربین آن منتشر شده است. طبق گفته Insider Ice Universe (منبع: توییتر)، گزارش های قدیمی نادرست هستند و مدل برتر سری جدید گوشی های هوشمند دارای یک دوربین چهارگانه با یک دوربین زاویه باز ۱۰۸ مگاپیکسلی، یک دوربین با زاویه دید فوق عریض ۱۲ مگاپیکسلی است. و دو لنز تله فوتو با هر کدام ۱۰ مگاپیکسل و سطوح زوم اپتیکال مختلف از سه تا حداکثر ده.

روی کاغذ، گلکسی اس ۲۲ اولترا با نسل قبلی خود تفاوتی نخواهد داشت. با این وجود، دوربین می‌تواند عکس‌های زیباتری بگیرد، زیرا قرار است از یک سنسور دوربین بهبودیافته استفاده شود .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *