Failure for the Xbox Series X: Apple prefers the PlayStation 5

Failure for the Xbox Series X: Apple prefers the PlayStation 5

اپل یک “بازدید” از پلی استیشن ۵ سونی دارد و آرزوی بزرگ گیمرها را برآورده می کند. از این پس آنها می توانند موسیقی متن بازی خود را از کاتالوگ Apple Music دریافت کنند و دیگر به سرویس های پخش جایگزین وابسته نیستند. هر کسی که ایکس باکس داشته باشد دست خالی می رود.

Apple Music اکنون در PS5، نه Xbox

سونی و اپل اکنون در دسترس بودن Apple Music برای PS5 را اعلام کردند . برای اولین بار، مشترکین سرویس پخش می توانند از این سرویس با بیش از ۹۰ میلیون آهنگ موجود در یک کنسول بازی استفاده کنند (منبع: وبلاگ رسمی پلی استیشن). با این حال، Apple Music روی Xbox نیست، مایکروسافت در حال حاضر چیزی در این معامله باقی نمانده است.

کاربران نه تنها می توانند به لیست های پخش قبلی در PS5 دسترسی داشته باشند، بلکه لیست های پخش ویژه بازی نیز در دسترس هستند. اما موزیک ویدیوهای اپل موزیک نیز بدون هیچ مشکلی پخش می شوند.

ادغام مفید در دنیای بازی

به خصوص مفید و مورد علاقه برای مدت طولانی: موسیقی را می توان به طور کلی در پس زمینه و بنابراین در حین پخش نیز پخش کرد. بنابراین هرکسی موسیقی متن بازی خود را در دست دارد و دیگر به آهنگ های موجود در بازی به تنهایی وابسته نیست. این به ویژه در بازی های مسابقه ای و اکشن مفید است. دقیقا چگونه کار می کند؟

Apple Music همچنین می تواند در طول بازی با فشار دادن دکمه PS در کنترلر بی سیم DualSense برای فراخوانی “Control Center” و “Music Function Card” باز شود. سپس توصیه های موسیقی مناسب برای بازی در حال پخش را نشان می دهد . بازیکنان همچنین به لیست های پخش از کتابخانه دسترسی دارند و لیست های پخش بازی فوق نمایش داده می شوند.

از قبل می دانستید؟ در این ویدیو نشان می دهیم که چگونه می توانید حافظه بیشتری در PS5 سونی به دست آورید:

دانلود Apple Music اکنون در PS5 امکان پذیر است و پس از آن یک ثبت نام پشتیبانی شده از طریق کد QR یا به طور سنتی با وارد کردن Apple ID انجام می شود. اتفاقا این اولین بار نیست که اپل و سونی با هم کار می کنند. کنسول های بازی محبوب سال گذشته اپلیکیشن Apple TV را دریافت کردند. مشترکین همچنین می توانند فیلم ها و سریال های Apple TV + را در PS5 و PS4 تماشا کنند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *