Crazy promotion at o2: 55 inch Xiaomi TV & sound system for the mobile phone rate almost free

Crazy promotion at o2: 55 inch Xiaomi TV & sound system for the mobile phone rate almost free

اگر به دنبال قرارداد تلفن همراه هستید و همچنین می توانید از یک تلویزیون ۵۵ اینچی ۴K در کناره استفاده کنید، باید همین الان از o2 استفاده کنید. به عنوان پاداش تعرفه، شما از جمله، Mi TV P1 محبوب شیائومی، از جمله بلندگوهای مشابه، تقریباً رایگان دریافت می کنید. xiaomist جزئیات را دارد.

تبلیغ عالی o2: تلویزیون ۵۵ اینچی شیائومی + تعرفه ۵G بسیار ارزان

بسته‌های تعرفه‌ای از o2 نه تنها گوشی‌های هوشمند را انتخاب می‌کنند، بلکه نوت‌بوک‌ها، مک‌بوک‌ها و حتی تلویزیون‌های مختلف را نیز ارائه می‌دهند. همانطور که مثال زیر نشان می دهد، این می تواند ارزشمند باشد: تعرفه تلفن همراه “رایگان M” با حجم داده ۲۰ گیگابایتی LTE / 5G و نرخ ثابت Allnet / پیامک را با قیمت پایه ماهانه ۳۲٫۴۹ یورو با حداقل مدت زمان ۲۴ ماه دریافت می کنید. و بنابراین فقط ۲٫۵۰ یورو بیشتر از قیمت معمولی. برای ۵ یورو بیشتر، حتی ۴۰ گیگابایت، از جمله عملکرد اتصال وجود دارد، که به شما امکان می دهد تا از تعرفه حداکثر ۱۰ سیم کارت به طور همزمان استفاده کنید (“Free M Boost”). علاوه بر این، یک بار هزینه ۴۲٫۹۰ یورو برای حمل و نقل و پرداخت اضافی وجود دارد. علاوه بر این، وقتی شماره تلفن خود را با خود می برید، فقط می توانید یک جایزه تعویض ۱۰۰ یورویی دریافت کنید.

پس از آن تلفن همراه وجود ندارد، اما تلویزیون هوشمند ۵۵ اینچی شیائومی Mi P1 با وضوح ۴K و سیستم عامل اندروید و همچنین دو بلندگوی استریوی هوشمند.

محصولات شیائومی بیش از هر زمان دیگری محبوب هستند و سازنده مدت هاست که چیزی بیش از گوشی های هوشمند تولید می کند. سریال Mi-TV-P1 تنها در اواخر ماه می در آلمان ظاهر شد. تلویزیون شیائومی با وضوح ۴K UHD و نرخ تازه سازی ۶۰ هرتز، تصاویر شفاف و روان را تضمین می کند. یک سیستم عامل اندروید با Google Assistant نصب شده است که از طریق کنترل صوتی عملکرد آسانی را ممکن می کند. برنامه‌هایی مانند Netflix، Amazon Prime Video یا YouTube از قبل نصب شده‌اند و گیرنده جداگانه نیز لازم نیست، زیرا Mi TV P1 دارای یک تیونر دیجیتال سه‌گانه برای تلویزیون کابلی و ماهواره‌ای است. دو اسپیکر استریوی هوشمند Mi Xiaomi با ۱۲ وات خود صدای تلویزیون LED را به طرز چشمگیری بهبود می بخشند.

مروری بر جزئیات تعرفه

تعرفه: شبکه M رایگان: o2 20 گیگابایت LTE / 5G (تا ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه) نرخ ثابت Allnet و پیامک ۲۴ ماه حداقل مدت قرارداد، ۳ ماه اخطار، ۱۰۰ یورو اعتبار در صورت همراه داشتن شماره

در ویدیوی زیر می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تلویزیون هوشمند شیائومی Mi P1 بیابید:

هزینه های زیر در انتظار شماست

هزینه اصلی: ۲۴ × ۳۲٫۴۹ یورو در ماه یکبار پرداخت اضافی برای تلویزیون هوشمند + بلندگوی استریو: ۳ یورو هزینه اتصال: هزینه ارسال رایگان: ۳۹٫۹۰ یورو
= ۸۲۲٫۶۶ یورو کل هزینه ها پس از یک دوره حداقل ۲۴ ماهه

تلویزیون هوشمند شیائومی + بلندگوهای استریو با تعرفه CO2: به همین دلیل پیشنهاد بسیار خوب است

طبق مقایسه قیمت ایده آلو، تلویزیون هوشمند ۵۵ اینچی شیائومی حداقل ۵۲۵ یورو (با احتساب حمل و نقل) و اسپیکرهای Mi Stereo شیائومی در بسته دوتایی حدود ۸۰ یورو قیمت دارند. این در واقع ۲۱۷٫۶۶ یورو برای تعرفه باقی می گذارد که معادل حدود ۹ یورو در ماه است . قیمت واقعاً بسیار مقرون به صرفه برای نرخ ثابت تمام شبکه / پیامک با حجم داده ۲۰ گیگابایتی LTE / 5G (300 مگابیت بر ثانیه)، به خصوص که پاداش ۱۰۰ یورویی تغییر حتی در اینجا گنجانده نشده است.

اما فراموش نکنید که به موقع، یعنی حداقل ۳ ماه قبل از پایان قرارداد ، انصراف دهید . اگر این کار را انجام ندهید، قرارداد به طور خودکار برای یک سال دیگر تمدید می شود، اما هزینه پایه از ماه ۲۵ به ۲۹٫۹۹ یورو کاهش می یابد.

اطلاعات بیشتر در مورد کمپین قابلیت حمل شماره در o2 را می توانید در مقاله زیر بیابید:

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *