Brutal sale: the gigantic Xiaomi Mi TV Q1 of 75 inches for 400 euros less

فروش بی رحمانه: تلویزیون غول پیکر Xiaomi Mi Q1 75 اینچی با 400 یورو کمتر

شیائومی Mi TV Q1 بدون شک جاه طلبانه ترین تلویزیون در تاریخ این برند است. حداقل در بین همه آنهایی که در کشور ما راه اندازی شده اند.

خوب، امروز می توانید آن را با حداقل قیمت آن تهیه کنید. ما قبلاً توانستیم از تخفیف ۳۰۰ یورویی استفاده کنیم. این بار تخفیف حتی وحشی تر است، ۴۰۰ یورو . جایی که؟ در MediaMarkt به قیمت ۱۱۹۹ یورو. تخفیف بی رحمانه ۲۵ درصدی.

Xiaomi Mi TV Q1 75'' با تخفیف

{“videoId”:”x80z0gg”, “autoplay”:true,”title”:”Xiaomi Mi TV Q1 75 ANÁLISIS – EL MATAGIGANTES DE XIAOMI ¡Qué tiemble la competencia!”}

تجزیه و تحلیل همکاران ما از Xataka قبلاً روشن کرده است که Xiaomi Mi TV Q1 of 75 ” کامل ترین تلویزیون این برند است . اکنون با این تخفیف بی رحمانه ۲۵٪ نیز به مدلی با بهترین ارزش برای پول تبدیل می شود. ناوگان تلویزیونی آن در کشورمان راه اندازی شد.

تلویزیون من QLED 75IN اتحادیه اروپا

تلویزیون من QLED 75IN اتحادیه اروپا

RRP در Mediamarkt 1,199.00 یورو
امروز در آمازون با ۲۲۹۴٫۹۳ یورو RRP در Mi.com/es 1299.00 یورو

ما در مورد سیستم Android TV مجهز به پنل پنل LCD VA با نور پس زمینه FALD تولید شده توسط TCL، با فناوری QLED 8 Bits + FRC و وضوح ۴K صحبت می کنیم . این پنل طبق گفته شرکت ۹۵ درصد از فضای رنگی DCI-P3 را پوشش می دهد و کاملاً با HDR10 + و Dolby Vision سازگار است .

حداکثر روشنایی آن به ۱۰۰۰ نیت می رسد و عملکرد آن به دلیل سازگاری کامل با FreeSync و اتصال HDMI 2.1 بهینه شده است، که آن را برای بازی با PS5 یا Xbox Series S / X از نظر وضوح، به روز رسانی بهینه می کند. نرخ (۱۲۰ هرتز) و عمق رنگ.

لوکس

بخش صوتی نیز نادیده گرفته نشده است: سازگار با Dolby Audio و DTS-HD، پردازنده ۲ گیگابایتی MediaTek MT9611 آن اطلاعات را از ۱۹۲ منطقه کنترل نور خود مدیریت می کند.

پس از افزایش قیمت نتفلیکس، Xiaomi Mi TV Stick می تواند تنها با 30 یورو
در xiaomist

پس از افزایش قیمت نتفلیکس، Xiaomi Mi TV Stick می تواند تنها با ۳۰ یورو “فیلم” را برای شما حل کند.

اتصال با Wi-Fi 802.11ac و بلوتوث ۵٫۰ تکمیل می شود و عملکرد سریع را با استفاده از دستورات صوتی از کنترل از راه دور تضمین می کند.

تلویزیون من QLED 75IN اتحادیه اروپا

تلویزیون من QLED 75IN اتحادیه اروپا

RRP در Mediamarkt 1,199.00 یورو
امروز در آمازون با ۲۲۹۴٫۹۳ یورو RRP در Mi.com/es 1299.00 یورو

(function() { window._JS_MODULES = window._JS_MODULES || {}; var headElement = document.getElementsByTagName( head )[0]; if (_JS_MODULES.instagram) { var instagramScript = document.createElement(script.srcstagram) = ؛ instagramScript.async = true؛ instagramScript.defer = true؛ headElement.appendChild(instagramScript); } })();


خبر فروش وحشیانه: تلویزیون غول پیکر Xiaomi Mi Q1 75 اینچی با قیمت ۴۰۰ یورو کمتر در ابتدا توسط Isra Fdez در xiaomist منتشر شد .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *