Autobahn app finally useful? Update should bring the turning point

Autobahn app finally useful? Update should bring the turning point

شروع رویایی متفاوت به نظر می رسد: برنامه اتوبان فدرال در تابستان راه اندازی شد ، اما از آن به بعد مورد تمسخر و بدخواهی قرار گرفت. این باید با اولین به روز رسانی اصلی تغییر کند ، اما علائم خوب نیست.

برنامه اتوبان فدرال تا کنون یک داستان موفقیت آمیز نیست. برای تغییر آن ، مسئولان می خواهند اولین به روز رسانی اصلی را از ابتدای تابستان در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ آغاز کنند .

برنامه Autobahn اولین به روزرسانی خود را دریافت می کند ، اما به بسیاری کمک نمی کند

سخنگوی Autobahn GmbH (منبع: dpa از طریق Handelsblatt) توضیح داد که هدف روشن است: برنامه “حتی بیشتر کاربر پسند و خدماتگرا خواهد بود”. این واقعیت که می خواهید بازخورد کاربران را وارد کنید در واقع نشانه خوبی است. با این حال ، هنوز هیچ برنامه مشخصی نامگذاری نشده است.

به عنوان مثال: در سراسر کشور ، می خواهید مکان های پارک رایگان کامیون ها را در برنامه Autobahn نمایش دهید . “عملکرد پویا” مفید است ، اما این ویژگی به طور مستقیم بسیاری از کاربران بالقوه را حذف می کند. تاکنون هیچ ویژگی جدید یا برنامه ریزی شده ای برای رانندگان خودرو اعلام نشده است.

جستجوی آسانتر برای پارکینگ برای رانندگان حرفه ای نیز ایده جدیدی نیست. در ابتدای تابستان اعلام شد ، بنابراین بخشی از برنامه استاندارد برنامه ریزی شده برنامه است. این به Autobahn GmbH این تصور را می دهد که آنها می خواهند برنامه را در اسرع وقت منتشر کنند – البته هنوز ناتمام.

در واقع ، این دقیقاً همان برنامه است: برنامه Autobahn قرار است به طور دقیق و مقرون به صرفه توسعه یابد. شخص ادعا نمی کند که یک محصول نهایی را از همان ابتدا تحویل می دهد . در همان زمان ، Autobahn GmbH ارقام بارگیری قبلی را نشانه موفقیت می داند: گفته می شود این برنامه حدود ۴۲۰،۰۰۰ بار بارگیری و نصب شده است.

متأسفانه ، برنامه Autobahn در لیست برنامه های مورد نیاز همه قرار نمی گیرد. می توانید آنها را در ویدیو پیدا کنید:

با این حال ، بررسی ها به زبان دیگری صحبت می کنند: در فروشگاه Google Play ، تنها ۲٫۳ ستاره را مدیریت می کند. برای دارندگان آیفون ، با ۱٫۹ ستاره حتی بدتر است.

Autobahn App 2.0: بزرگترین نقطه انتقاد همچنان باقی است

Autobahn App 2.0 احتمالاً سال آینده نیز کار آسانی نخواهد داشت. تنها مزیت شما تا کنون باقی می ماند: دسترسی سریعتر و گاهی انحصاری به داده های مربوط به بار و اطلاعات ترافیک ، به عنوان مثال سایتهای ساختمانی. بزرگترین نقطه انتقاد – که هیچ ناوبری اختصاصی ارائه نشده است – ظاهراً قصد حذف آن را ندارد. مزایای آن همچنان قابل کنترل است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *