Apple Watch Pro: is there anything else coming?

Apple Watch Pro: is there anything else coming?

تقریباً در همه دسته‌بندی‌های محصولات اپل دستگاه‌های Pro ویژه‌ای برای خرید وجود دارد. فقط در مورد اپل واچ اینطور نیست. آیا این هنوز هم ممکن است در آینده تغییر کند؟ از این گذشته، اکنون یک نشانه واضح کشف و فاش شده است: سازنده احتمالاً برای مدت طولانی به فکر یک اپل واچ پرو بوده است.

اخیراً، سازنده آیفون، اپل واچ سری ۷ و همچنین اپل واچ SE را از سال ۲۰۲۰ در این برنامه ارائه کرده است. اما اپل واچ پرو هرگز ذکر نشده است ، اگرچه اغلب در برچسب گذاری محصول از آن استفاده می شود.

اپل واچ پرو: سال هاست که ملاحظاتی وجود دارد

حداقل دور از ذهن نیست که اپل در آینده چنین ساعت هوشمندی را معرفی کند. اکنون ظاهر می شود: حتی در سال اول اپل واچ، مردم به آن فکر می کردند. علامت تطبیق کلمه و تصویر اکنون در داده‌های مختلف برای یک نسخه نمایشی اپل واچ در فروشگاه اپل از سال ۲۰۱۵ کشف شده است (منبع: نسخه نمایشی اپل در توییتر).

در این پوشه، آرم‌های بیشتری برای مدل‌های ورزشی و نسخه‌ای از اولین ساعت هوشمند کالیفرنیایی‌ها که برای ما شناخته شده است، وجود دارد. اما اپل واچ پرو در آن زمان وجود داشت و هنوز هم وجود ندارد. پس این قرار است به چه معنا باشد؟ بر اساس گمانه زنی ها ، ممکن است سال ها پیش آنها می خواستند مدل های گران قیمت فولاد ضد زنگ را به عنوان نسخه های Pro به بازار عرضه کنند . البته این امر قطعی نیست، هرچند بدیهی است. اما در نهایت تصمیم بر خلاف آن گرفته شد.

با این حال، این «رد کردن» لزوماً نباید برای آینده اعمال شود. تقریباً تعجب آور است که اپل هنوز یک نسخه حرفه ای از ساعت هوشمند را عرضه نکرده است. بالاخره هر مقوله ای طور دیگری در نظر گرفته می شد. به عنوان یادآوری، مشتریان حق انتخاب دارند و می توانند دستگاه های حرفه ای زیر را خریداری کنند :

MacBook Pro Mac Pro iMac Pro (موجود تا مارس ۲۰۲۱، احتمالاً نسخه جدید در سال ۲۰۲۲) iPhone 13 Pro (Max) iPad Pro AirPods Pro

اپل واچ ۷ ( در اینجا در ویدیو ) دارای صفحه نمایش کمی بزرگتر است، اما نسخه حرفه ای وجود ندارد:

Apple Watch 8 XL = Apple Watch Pro؟

بله، حتی اولین تراشه اختصاصی اپل برای مک در حال حاضر در چنین نسخه‌ای با عملکرد بهبود یافته در دسترس است – Apple M1 Pro. اساساً اپل از عبارت Pro برای محصولات رده بالای خود استفاده می کند، اینها عملکردهای بیشتری نسبت به مدل استاندارد محصول مربوطه ارائه می دهند و همچنین طراحی متفاوتی دارند. چه کسی می داند، شاید کسی به فکر بازاریابی شوم اپل واچ ۸ در نسخه XL به عنوان اپل واچ پرو باشد – قابل تصور است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *