Apple Watch completely different: Document gives food for thought

Apple Watch completely different: Document gives food for thought

شکل زاویه ای ساعت اپل تا کنون غیر قابل تغییر در نظر گرفته شده است. اپل واچ ۷ جدید با وجود صفحه نمایش بزرگتر از این قاعده مستثنی نیست. اما یک سند از مارس امسال ثابت می کند که اپل در واقع در حال تغییر شکل است ، دیگر هیچ چیز غیر ممکن به نظر نمی رسد.

یک ساعت گرد اپل هنوز یک رویا است و اپل واچ سری ۷ فعلی اساساً هنوز شبیه ساعت هوشمند اصلی است که اپل در پاییز ۲۰۱۴ به ما ارائه داد.

ثبت اختراع: اپل واچ می تواند بسیار متفاوت به نظر برسد

اما در آینده ممکن است مجبور باشیم به شکل کاملاً جدیدی عادت کنیم. دقیقاً یکی از اینها امسال در یکی ظاهر شد سند همانطور که در آن زمان گزارش شده بود ، چنین ساعت هوشمندی در ثبت اختراع اپل شرح داده شده است (منبع: MacRumors). به زبان ساده ، می بینیم که یک ساعت مچی گرد اپل با صفحه نمایش کشیده در اطراف مچ دست پیچیده شده است . ما قبلاً چیزی شبیه به این را از Nubia Alpha از سال ۲۰۱۹ می دانیم. ثبت اختراع ثابت می کند: اپل همچنین در حال کار است یا حداقل چنین راه حل های صفحه نمایش انعطاف پذیر را برای Apple Watch آزمایش می کند.

با این حال ، در بازرسی دقیق تر ، موارد بیشتری وجود دارد. از آنجا که نقشه های ثبت شده در ثبت اختراع اپل با مفهوم ساعت هوشمند موجود از طراح صنعتی جوزف اولمن مطابقت دارد ، برای اولمان خود شخص دارای حق ثبت اختراع است. این مفهوم در آن زمان به نمایندگی از “LuxVue” ساخته شد. بنابراین اولمان آن را در پرونده ثبت می کند:

“LuxVue یک فناوری نمایشگر انقلابی ایجاد کرد که به شرکت امکان می داد تا میکرو LED ها را روی سطوح انعطاف پذیر و پیچیده با انرژی فوق العاده کم” چاپ “کند. من وظیفه داشتم که مفاهیم محصول را که این فناوری را معرفی می کند توسعه دهم. یکی از مفاهیم ذکر شده یک ساعت هوشمند بود با صفحه نمایش دور تا دور و رابط کاربری مناسب. ”

اپل این فناوری را در سال ۲۰۱۴ خریداری کرد

اما در واقع LuxVue چه شد؟ خوب ، در آخرین جمله ، طراح اجازه می دهد “بمب منفجر شود” زیرا این شرکت در ماه مه ۲۰۱۴ توسط اپل خریداری شد و xiaomist نیز در مورد آن گزارش داد. این توضیح می دهد که چگونه این طرح “جدید” در نهایت به پتنت اپل راه پیدا کرد. اتفاقاً ، این در نوامبر ۲۰۱۹ ارسال شد و در مارس ۲۰۲۱ منتشر شد. اما این برای شکل جدیدی از اپل واچ به چه معناست؟

همانطور که در گزارش تصویری xiaomist نشان داده شده است ، چیزی مشابه در حال حاضر برای خرید موجود است:

یک چیز قطعی است ، اپل در حال آزمایش و آزمایش طرح های جدید است ، اما ظاهر نهایی پیش بینی نمی شود. مفهوم موجود در ثبت اختراع کنونی را باید بعنوان یک نگهدارنده مکان درک کرد. اما کی اپل چنین چیزی را به بازار می آورد؟ در این باره اطلاعاتی در دست نیست. اگر این ایده در نهایت برای استفاده عملی نامناسب باشد ، شاید به هیچ وجه کار نکند. با این وجود: خوشحالم که می بینم که ظاهراً تغییر شکل ساعت اپل هنوز توسط سازنده آیفون مورد بحث قرار می گیرد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *