Apple throws iMac out: There is no longer an affordable entry-level model

Apple throws iMac out: There is no longer an affordable entry-level model

اپل به تبدیل سبد محصولات مک خود ادامه می دهد. همانطور که اکنون مشخص شده است، سازنده آیفون بی سر و صدا ارزان ترین مدل قبلی را از محدوده خارج کرد. اما هیچ جایگزین واقعی وجود ندارد. برای مشتریان گران تر می شود.

در بهار، اپل آی‌مک فعلی را با نمایشگر ۲۴ اینچی و تراشه M1، جانشین مدل‌های قبلی اینتل با نمایشگر ۲۱٫۵ اینچی معرفی کرد، اما هنوز به دلایل استراتژیک، نسخه‌ای برای خرید با پردازنده اینتل وجود داشت. به عنوان یک مدل سطح ورودی . از این به بعد دیگر وجود ندارد. با توجه به وضعیت فعلی دانش، این قطع بدون سر و صدا در آخرین روزهای ماه اکتبر انجام شد (منبع: ۹to5Mac).

آی مک کوچک فقط با تراشه M1، مدل اینتل به بیرون پرتاب شده است

مشتریان تاکنون توانسته اند این مدل را با قیمت پیشنهادی رسمی ۱۲۴۹ یورو خریداری کنند. برای ارزان‌ترین iMac با تراشه M1، اپل مایل است حداقل ۱۴۴۹ یورو – ۲۰۰ یورو بیشتر داشته باشد. در حال حاضر، این ارزان ترین ورود به دنیای iMac است. بنابراین برای خریداران بالقوه گران تر می شود ، حتی اگر آنها فناوری بهتری را در قبال پول دریافت کنند. آخرین اما نه کم اهمیت، امنیت آینده خوبی با مدل M1 وجود دارد.

خریداران آگاه قیمت دیگر مجبور نخواهند بود از مدل با تراشه M1 اجتناب کنند. با او چه می کنید؟ در ویدیو اطلاعات لازم را دریافت می کنید:

اگر همچنان به نسخه متوقف شده اینتل علاقه مند هستید، می توانید به تجارت آزاد نگاهی بیندازید. هنوز اقلام باقی مانده ای هستند که نسبت به اپل ارزان تر هستند. به عنوان مثال، ما در حال حاضر فقط ۱۰۸۶٫۹۶ یورو در آمازون پرداخت می کنیم (به آمازون مراجعه کنید). مهم است بدانید: برای ارزان ترین مدل با تراشه M1، خرده فروش در حال حاضر ۱۳۰۸٫۹۶ یورو شارژ می کند (به آمازون مراجعه کنید).

برنامه های اپل برای سال ۲۰۲۲

اما حتی اگر اپل اکنون این مدل را کنار بگذارد، هنوز آخرین iMac با تراشه اینتل نیست که از سوی اپل ارائه شده است. اگر واقعاً می خواهید نسخه ای با صفحه نمایش ۲۷ اینچی بزرگتر (۵K) بخرید، هنوز هم می توانید نسخه ای با CPU اینتل تهیه کنید. تا سال آینده، طبق شایعات فعلی، اپل بالاخره این iMac بزرگ را با یک مدل جدید جایگزین خواهد کرد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *