Apple s switch alternative: Not a great idea for good reason

Apple s switch alternative: Not a great idea for good reason

آیا اپل واقعاً روی جایگزینی برای نینتندو سوییچ کار می کند؟ حتی اگر شایعات بارها و بارها این موضوع را پیش‌بینی کنند، به نظر من، داشتن کنسول بازی موبایل خود از اپل به دلایل خوبی ایده خوبی نخواهد بود. صادقانه بگویم، در واقع چندین چیز وجود دارد که مخالف آن است. من آنها را در ستون آخر هفته جاری نشان خواهم داد.

همین چند روز پیش یک شایعه بسیار گمانه زنی سر و صدا به پا کرد. در نتیجه ، اپل باید روی جایگزین سوئیچ خود کار کند ، اما شواهد ملموس و جزئیات دیگر حذف شدند. همین قدر: تراشه داخلی اپل باید قدرتمندتر از هر چیزی باشد که سونی در حال حاضر با PS5 یا مایکروسافت با Xbox Series X ارائه می دهد – بنابراین Apple M1 Max یا موارد مشابه باید در آن باشد. قیمت ۴۴۹ تا ۵۴۹ دلار نیز پیش بینی شده بود.

دلایل من علیه جایگزین سوئیچ اپل

همه اینها در ابتدا بسیار اغوا کننده به نظر می رسد، اما یکی از گیمرها در حال حاضر باید دهانش را پر کند. اما قبل از نتیجه گیری سریع و شروع پس انداز، باید در نظر داشته باشید که هیچ یک از این ها در نهایت به واقعیت تبدیل نمی شوند. به نظر من، سوئیچ جایگزین اپل ایده خوبی نیست. دیر یا زود، سازنده آیفون نیز به این نتیجه خواهد رسید، زیرا دلایل بسیار واضح است.

بازار بسیار کوچک: فروش ۹۰ میلیون مدل نینتندو سوییچ در ابتدا بسیار زیاد به نظر می رسد. با این حال، وقتی در نظر بگیرید که این اعداد در بیش از چهار سال تولید شده‌اند، موفقیت را از منظر دیگری نشان می‌دهد. مسلماً هنوز مناسب است، اما اپل به اعداد کاملاً متفاوت عادت کرده است. اگر چه نماینده نیست، من می خواهم به اعلام این از محیط شخصی من است. هیچ کس سوئیچ ندارد ، به جز لغزش هایی که در “حباب” همکاران xiaomist وجود دارد. اما ما ویراستاران فناوری به هر حال گونه ای بسیار خاص هستیم و نمی توان آن را با “افراد عادی” مقایسه کرد.

اخیراً، نینتندو نوعی نسخه پریمیوم از کنسول را با Switch OLED ارائه کرده است که در این ویدیو بیشتر در این مورد توضیح داده شده است :

خیلی گران است: اپل به خاطر یارانه دادن به سخت افزارش معروف نیست. سازندگان کنسول بازی آن را متفاوت می بینند، آنها عمدتاً از طریق مجوزها درآمد کسب می کنند. سخت‌افزار تنها به کار گرفته می‌شود، یک نینتندو سوییچ با قیمتی در حدود ۳۰۰ یورو پس از آن نسبتاً ارزان به نظر می‌رسد. اپل نتوانست با آن همراه شود. حتی “قیمت شایعه” بالاتر است، حتی اگر با توجه به عملکرد دوباره ارزان به نظر برسد. فقط انبوه مشتریان بالقوه به این علاقه ندارند. قیمت ورودی پایین بدون هیچ ارتباطی به حساب می آید. بدون محتوا: نینتندو دارای پوکمون، سوپر ماریو یا زلدا است. اپل چه چیزی دارد؟ هیچ کدام از آن ها. چنین “سفیران برند” و شخصیت های بازی به سادگی گم شده اند. بنابراین اپل باید پول زیادی را برای ایجاد چنین پیشنهادهای فروش منحصر به فردی خرج کند. این که چقدر دشوار است را می توان در کاتالوگ بازی های دوگانه Apple Arcade و تلاش های Apple TV + مشاهده کرد. کنسول های بازی هنوز از طریق بازی ها به فروش می رسند، نه از طریق سخت افزار “احمقانه”.

افکار من در آخر هفته: ستون مایل است خوراکی برای فکر فراهم کند و “سیل اخبار” هفته را به پایان برساند. انتخاب کوچکی از مقالات قبلی در ستون:

آیفون ۱۴: به همین دلیل است که تلاش اپل برای کمال اکنون یک مشکل است سامسونگ، ال جی و شرکت: گوش کنید، تلویزیون ها باید دوباره “احمق” شوند. آیا اپل خسته کننده است – یا فقط مبتکرانه؟

اپل، به آخرین کار خود بچسبید!

اپل بهتر است از بازار سخت افزار گیمرها دور بماند. اگر فقط به این دلیل که در حال حاضر پایگاه گسترده ای برای بازی های تلفن همراه با iPhone، iPad و Apple TV دارید ، موجودی دستگاهی که نینتندو و شرکت فقط می توانند رویای آن را داشته باشند. پس چرا با خود رقابت کنید و موفقیت موجود خود را بی جهت از طریق آدم خواری به خطر بیندازید؟ نه، “Apple Switch” بیشتر آرزویی است، نه یک گزینه معقول برای سازنده از کالیفرنیا.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *