Apple event in November 2021: Insider speaks out

Apple event in November 2021: Insider speaks out

س questionال این است: آیا اپل امسال همه محصولات جدید را ارائه کرده است یا چیز دیگری در راه است؟ آیا می توانیم انتظار رویداد دیگری از اپل را در نوامبر ۲۰۲۱ داشته باشیم؟ مارک گورمن در این زمینه صحبت می کند و بلافاصله همه امیدها را از بین می برد.

دیگر خبری از رویداد اپل در نوامبر ۲۰۲۱ نیست

سال گذشته ، اپل از رویدادی در ماه نوامبر برای ارائه اولین مکینتاش با تراشه M1 استفاده کرد. اما در سال ۲۰۲۱ ، اخبار مربوط به Mac در ماه اکتبر قابل مشاهده بود. مارک گورمن ، اینسایدر اپل و خبرنگار بلومبرگ نیز نسبتاً شکاک است. او انتظار رویداد دیگری از اپل در ماه نوامبر یا به طور کلی امسال را ندارد – اپل کار خود را به پایان رسانده است (منبع: Mark Gurman via MacRumors).

بنابراین اگر به کامپیوترهای جدید اپل جدا از مک بوک پرو جدید امیدوار بودید ، اکنون ناامید خواهید شد. در عوض ، گورمن انتظار دارد که در سال ۲۰۲۲ تعدادی مک جدید عرضه شود . به طور خاص ، او به عنوان مثال MacBook Air را نام می برد. گورمن آخرین شایعات را تأیید می کند و معتقد است که یک نوت بوک به طور کامل طراحی شده است – از جمله تراشه M2 آینده.

همچنین می توانیم منتظر محصولات جدید بیشتری باشیم. به عنوان مثال ، iMac بزرگتر ، Mac mini جدید ، iPhone SE جدید و همچنین iPad Pro به روز شده. اما امسال دیگر شاهد چنین چیزی نیستیم.

تمام کار برای سال ۲۰۲۱ – MacBook Pro 2021 ( در اینجا در ویدیو ) احتمالاً آخرین محصول جدید اپل در سال جاری بود:

بحران تراشه بر تجارت کریسمس اپل فشار می آورد

برآورد ما ، تحلیل گورمن درست به نظر می رسد. ما انتظار رویداد دیگری از اپل را نداریم. با این حال ، سازنده آیفون دوست داشت از چند ماه آخر سال بارها و بارها برای معرفی دستگاه های جدید “در دست” استفاده کند. برای این مورد نیازی به رویداد نبود ، یک بیانیه مطبوعاتی کافی بود. به عنوان مثال ، ما دسامبر ۲۰۲۰ را به یاد می آوریم که اپل به طور شگفت انگیزی AirPods Max را از کلاه خود بیرون آورد. از این نظر: هرگز نگویید هرگز.

اما مهمترین محصولات حذف می شوند. تولیدکننده اکنون و باید بر تولید تمرکز کند. یک چالش بزرگ در مواجهه با بحران تراشه جهانی. در نهایت ، احتمالاً به این می رسد که اپل بتواند تعداد کمتر آیفون ، آیپد و مکینتاش را نسبت به آنچه در طول تجارت مهم کریسمس می فروشد تولید کند. اگر می خواهید چیزی را از اپل هدیه دهید ، باید آن را حداکثر در حال حاضر بخرید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *