Android users are happy: WhatsApp gets a long-awaited innovation

Android users are happy: WhatsApp gets a long-awaited innovation

واتس اپ برای گوشی های اندرویدی جدیدتر بالاخره عملکردی را دریافت می کند که قبلاً در آیفون و گوشی های هوشمند جدیدتر سامسونگ فعال شده است. این بار گوگل این اعلامیه را اعلام کرد که نسبتاً غیرعادی است. اما دلیل خوبی هم برای این وجود دارد.

WhatsApp: امکان انتقال اطلاعات از آیفون به گوشی اندرویدی وجود دارد

در ماه سپتامبر، واتس‌اپ برای اولین بار عملکردی را معرفی کرد که با آن می‌توانید از آیفون به برخی از گوشی‌های هوشمند سامسونگ بروید. هنگام تغییر تلفن هوشمند خود، دیگر لازم نیست کل تاریخچه WhatsApp خود را فدای چت، عکس و فیلم کنید. متأسفانه، عملکرد تا کنون به شدت محدود شده است . این اکنون در حال تغییر است زیرا گوگل اعلام کرده است که این گزینه گسترش خواهد یافت:

از این پس، واتس اپ دیگر نه تنها برای انتقال از آیفون به برخی از گوشی های هوشمند سامسونگ، بلکه برای همه دستگاه های پیکسل نیز قابل استفاده است. عملکرد جدید دقیقاً در زمان مناسب ارائه می شود، زیرا Pixel 6 و Pixel 6 Pro فردا عرضه می شوند. بنابراین اگر آیفون دارید و می‌خواهید اکنون از پیکسل ۶ استفاده کنید، لازم نیست داده‌های WhatsApp خود را پشت سر بگذارید . ما در آزمایش به شما خواهیم گفت که آیا تغییر به Pixel 6 Pro ارزشمند است یا خیر.

علاوه بر این، گوگل اعلام کرده است که این عملکرد جدید بر روی تمام گوشی های هوشمند اندرویدی آینده که مستقیماً با اندروید ۱۲ در بازار عرضه می شوند نیز کار خواهد کرد. بنابراین اگر از آیفون تغییر دهید و در آینده یک شیائومی ۱۲ بخرید که احتمالاً با اندروید ۱۲ ظاهر می شود، می توانید داده های واتس اپ خود را با خود ببرید. انتقال داده بخشی از اندروید ۱۲ می شود و دیگر نیازی به ادغام ویژه توسط سازندگان نیست.

ترفندهای واتس اپ بیشتری را که باید بدانید در این ویدیو به شما خواهیم گفت:

انتقال اطلاعات از واتس اپ فقط از طریق کابل

مانند گوشی های هوشمند سامسونگ، داده ها فقط از طریق کابل منتقل می شوند. شما باید آیفون و تلفن همراه پیکسل یا اندروید ۱۲ را مستقیماً به یکدیگر متصل کنید. متأسفانه، از طریق ابر یا اتصال بی سیم کار نمی کند . ممکن است در جایی محدودیتی وجود داشته باشد که این امکان را فراهم نکند. اما با این حال، بهتر از هیچ است. اگر می خواهید تغییر دهید، لازم نیست داده های WhatsApp خود را پشت سر بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *