Android apps on Windows 11: Developer creates what Microsoft forbids

Android apps on Windows 11: Developer creates what Microsoft forbids

همانطور که یک هک جدید به طرز چشمگیری نشان می دهد، Play Store گوگل را می توان روی ویندوز ۱۱ نیز نصب کرد. این بدان معنی است که درها برای همه برنامه های اندروید تحت ویندوز کاملاً باز هستند. نصب (هنوز) به این آسانی نیست، زیرا چند مرحله لازم است.

Play Store با ویندوز ۱۱ از طریق راه حل امکان پذیر است

فروشگاه Google Play به عنوان نقطه تماس اصلی برای برنامه های اندرویدی نیز می تواند به صورت دور بر روی ویندوز ۱۱ نصب شود. توسعه دهنده ADeltaX اسکریپتی نوشته است که با آن کاربران سیستم عامل جدید مایکروسافت می توانند از تمام مزایای فروشگاه Play بهره مند شوند . زیرسیستم ویندوز برای اندروید (WSA) در اینجا نقش مهمی ایفا می کند. خود فروشگاه Play به عنوان یک بار جانبی یکپارچه شده است (منبع: انجمن اندروید).

ورود به پلی استور تحت ویندوز ۱۱ نیز بدون هیچ مشکلی امکان پذیر است. در اصل، هر برنامه اندرویدی را می توان در رایانه شخصی یا نوت بوک فراخوانی کرد . راه تا کنون بسیار دشوار بوده است، به همین دلیل است که راه اندازی فقط باید توسط کاربران با تجربه انجام شود. علاوه بر WSA، WSL نیز مورد نیاز است، زیرسیستم ویندوز برای لینوکس. اوبونتو را نیز باید ابتدا از فروشگاه مایکروسافت دریافت کنید.

تمام جزئیات و مراحل Play Store در ویندوز ۱۱ در اینجا در فیلم آموزشی توضیح داده شده است:

برنامه های اندروید در ویندوز ۱۱: به طور رسمی فقط از طریق آمازون

مایکروسافت در واقع می خواست گزینه نصب برنامه های اندروید را در شروع ویندوز ۱۱ ارائه دهد . اما چیزی از آن در نیامد. در این بین، برخی از شرکت کنندگان در Windows Insider حداقل می توانند از این عملکرد استفاده کنند.

با این حال، دسترسی به Play Store نیز وجود ندارد. در عوض، برنامه های اندروید را باید از فروشگاه Appstore آمازون دریافت کنید ، که به نوبه خود در فروشگاه مایکروسافت ارائه می شود. در حال حاضر حدود ۵۰ برنامه اندروید در اینجا موجود است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *