Amazon extends the return period for Christmas 2021: All information at a glance

Amazon extends the return period for Christmas 2021: All information at a glance

برای اینکه بتوان هدایای کریسمس را در صورت شک مبادله کرد، شرکت سفارش پستی آمازون مجدداً در سال ۲۰۲۱ دوره‌های بازگشت طولانی‌تری اعطا می‌کند. ما نشان می‌دهیم که بازگرداندن طولانی‌مدت اقلام چگونه کار می‌کند و چه محدودیت‌هایی وجود دارد.

آمازون دوره بازگشت کریسمس ۲۰۲۱ را تمدید کرد

هدایا گاهی اوقات دشوار هستند، به خصوص زمانی که هدایای گران قیمت هستند. اگر هدیه مناسبی را برای دوستان یا خانواده خود در آمازون پیدا کرده اید، اما همچنان می خواهید در صورت شک و تردید آن را مبادله کنید، به طور استثنایی می توانید تا پایان ژانویه ۲۰۲۲ این کار را انجام دهید.

زیرا تمامی اقلامی که از ۱ نوامبر تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ در آمازون خریداری شده اند تا ۳۱ ژانویه ۲۰۲۲ قابل بازگرداندن هستند. البته این نه تنها برای هدایای کریسمس، بلکه برای همه محصولاتی که به عنوان بخشی از جمعه سیاه خریداری می کنید نیز مفید است.

بلک فرایدی و دوشنبه سایبری دقیقا چیست و چرا همه از آنجا خرید می کنند؟

شرایط واضح است، اما باید به شدت رعایت شود تا هیچ شگفتی ناخوشایندی را تجربه نکنید و روی یک هدیه بنشینید:

دوره بازگشت تمدید شده برای همه محصولات خریداری شده از هم اکنون تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ اعمال می شود. آنها را می توان تا ۳۱ ژانویه ۲۰۲۲ بازگرداند. لطفاً به شرایط بازگشت توجه داشته باشید: به عنوان مثال، نرم افزار باید در بسته بندی اصلی خود باقی بماند. ضمناً کالا باید سالم باشد و در بسته بندی اصلی خود بازگردانده شود. دوره بازگشت طولانی مدت فقط برای اقلام فروخته شده و ارسال شده توسط آمازون اعمال نمی شود، بلکه در مورد کالاهای نمایندگی های بازار نیز اعمال می شود. در هر صورت، بازگشت باید به مرکز بازگشت آمازون انجام شود.

احتمالاً با این ترفندهای پس انداز آمازون آشنا نیستید:

می توانید اطلاعات بیشتر را در صفحه راهنمای مربوطه بیابید یا مستقیماً از پشتیبانی مشتری بخواهید. اطلاعات بیشتر در مورد بازگرداندن اقلام آمازون را می توان در این مقاله یافت. حداکثر تا زمانی که باید از آمازون سفارش دهید تا هدیه به موقع برای کریسمس برسد، می توانید اینجا را بخوانید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *