Almost unknown in Germany: China manufacturer rolls up the smartphone market

Almost unknown in Germany: China manufacturer rolls up the smartphone market

هواوی؟ شیائومی؟ اگر به تولیدکنندگان چینی گوشی‌های هوشمند فکر می‌کنید، احتمالاً ابتدا این دو غول خاور دور به ذهنتان خطور خواهند کرد. اما یک سوم از جمهوری خلق در حال حاضر به عقب افتاده است – و اکنون حتی مقام چهارم را به دست آورده است. برنامه های بسیار ویژه ای برای اروپا وجود دارد.

محققان بازار Canalys ارقام جدیدی را در مورد بازار گوشی های هوشمند در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ منتشر کرده اند. هیچ تغییر بزرگی در صدر رخ نداده است: سامسونگ، اپل و شیائومی روی تریبون قرار دارند و ۳ برتر را در میان خود به اشتراک می گذارند. یک سازنده که هنوز در آلمان تا حد زیادی ناشناخته است، به مقام چهارم رسید: Vivo .

ویوو اکنون چهارمین تولیدکننده بزرگ گوشی هوشمند در جهان است

در مقایسه با سال قبل، ویوو توانست سهم بازار خود را به ۱۰ درصد افزایش دهد و اکنون مستقیماً پشت سر شیائومی است که به ۱۴ درصد می رسد (منبع: Canalys). ویوو و اوپو هر کدام با ده درصد جایگاه چهارم را به اشتراک می گذارند، اما دومی در حال حاضر سهم فروش و بازار وان پلاس را شامل می شود. اوپو به تازگی وان پلاس را خریداری کرده است.

قابل توجه: هر دو Vivo و Oppo به گروه الکترونیک BBK Electronics و Realme تعلق دارند. اگر سهم بازار همه برندهای BBK جمع شود، غول فناوری اطلاعات از شهر دونگوان چین رقیب واقعی سامسونگ برای کسب مقام اول خواهد بود.

برای مشاهده در این ویدیو : اولین گوشی هوشمند Vivo که به بازار آلمان راه یافت.

Vivo می خواهد حضور اروپایی خود را در سال ۲۰۲۲ دو برابر کند

Vivo به تازگی به طور رسمی در اروپا معرفی شده است و این روزها اولین تولد خود را جشن می گیرد. علاوه بر آلمان، ویوو گوشی های هوشمند خود را در ایتالیا، فرانسه، لهستان، اسپانیا و بریتانیا نیز عرضه می کند. علاوه بر این، همچنین در اتریش، جمهوری چک، رومانی و صربستان. این سازنده می خواهد حضور اروپایی خود را در سال آینده دو برابر کند و همچنین اولین حضور خود را در پرتغال در آغاز سال ۲۰۲۲ جشن بگیرد.

جاه طلبی های بزرگ از آلمان سرچشمه می گیرد: دفتر مرکزی شرکت در اروپا در کلان شهر راین دوسلدورف است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *