AirPods 3: Amazon delivers faster than Apple

AirPods 3: Amazon delivers faster than Apple

AirPods 3 جدید از روز گذشته به طور رسمی در دسترس است. با این حال، اگر به صورت آنلاین از اپل سفارش می دهید، باید صبور باشید. از سوی دیگر، در حال حاضر همه چیز در آمازون بسیار سریعتر است.

از هفته گذشته می‌توانید آنها را پیش‌سفارش کنید، اما عرضه رسمی AirPods 3 در بازار روز سه‌شنبه، ۲۶ اکتبر بود. اگر هدفون جدید را مستقیماً از اپل خریداری می کنید، باید مدتی با خود داشته باشید. حداقل اگر آنها را آنلاین سفارش دهید و نمی خواهید به یک فروشگاه محلی بروید. اگر امروز سفارش دهید، ایرپادهای نسل سوم را زودتر از اواسط تا پایان هفته آینده دریافت خواهید کرد .

AirPods 3: موجود در آمازون، اپل زمان بیشتری می برد

آمازون در آنجا بسیار سریعتر است . خرده‌فروش آنلاین مشهور جهان، هدفون‌ها را در زمان تحقیق در انبار دارد و فردا آن‌ها را برای اعضای Prime که تا ظهر سفارش می‌دهند تحویل می‌دهد (به آمازون مراجعه کنید). مشتریان بدون مزیت Prime حداقل این هفته آنها را دریافت خواهند کرد – تاریخ تحویل فعلی شنبه است.

AirPods 3 جدید چگونه متقاعد می شود؟ در ویدیوی اپل ما اولین برداشت را دریافت می کنیم:

اتفاقاً تفاوت قیمتی وجود ندارد. در اپل و آمازون، ایرپادهای جدید ۱۹۹ یورو قیمت دارند که شامل هزینه حمل و نقل نیز می شود. اگر می خواهید پس انداز کنید، باید چند هفته یا حتی چند ماه صبر کنید تا اولین کاهش قابل توجه قیمت ها رخ دهد.

جایگزین: AirPods Pro بدون MagSafe

شاید جایگزین بهتر، گرفتن سریع AirPods Pro “قدیمی” باشد. اگرچه آنها کیف شارژ با قفل MagSafe ندارند و انرژی باتری کمی کمتری دارند، اما دارای قابلیت حذف نویز فعال (ANC) هستند. ما در حال حاضر اینها را در زحل به قیمت ۲۰۹٫۹۹ یورو با احتساب هزینه های تحویل دریافت می کنیم (به زحل مراجعه کنید). با این حال، در آمازون، نسخه قدیمی دیگر در دسترس نیست. بنابراین نباید مدت زیادی به خرید آن فکر کنید. اپل و فروشندگان در حال حاضر نسخه جدید را با جعبه شارژ MagSafe می فروشند. اما پس از آن فقط کمتر از ۲۸۰ یورو قیمت دارند. Ergo: سریع بودن واقعاً سودمند است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *